"Може бути лютий". Олександр Усик назвав бажаний термін проведення чемпіонського бою проти Ф'юрі

"Може бути лютий". Олександр Усик назвав бажаний термін проведення чемпіонського бою проти Ф'юрі

"Може бути лютий". Олександр Усик назвав бажаний термін проведення чемпіонського бою проти Ф'юрі
Олександр Усик. Фото: AP Photos

Українець готується до цього поєдинку в іспанській Валенсії.

Український боксер Олександр Усик назвав бажаний термін проведення бою проти Тайсона Ф'юрі та розповів про підготовку до поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в гевівейті. Володаря поясів WBA, WBO та IBF цитує Reuters.

Усик готується до поєдинку проти Ф'юрі в тренувальному таборі в іспанській Валенсії. До Іспанії український чемпіон світу в гевівейті за версіями WBA, WBO та IBF повернувся після того, як відзняв необхідні відеоматеріали для прийдешнього бою.

Команда українського боксера спочатку спланувала підготовку до бою з британцем на 23 грудня. Однак після виставкового бою британця проти Френсіса Нганну, який тривав усі 10 раундів, Тайсон відмовився від зустрічі в нинішньому році через пошкодження, тому її перенесли на початок 2024-го. Представник боксера в коментарі Seconds Out Boxing зазначив, що після зустрічі з Нганну Тайсону знадобиться кілька тижнів на відновлення.

Наразі офіційної дати поєдинку немає, однак Олександр Усик зазначив, що її оголосять наступного тижня. Натомість сам українець розповів, що готовий був битися 23 грудня, але за нових обставин хотів би провести поєдинок з Тайсоном Ф'юрі в лютому.

"Це може бути лютий, і я б дуже хотів, щоб це був лютий. Був готовий до бою 23 грудня, але оскільки Ф'юрі отримав травму в останньому бою, нокдаун, то, ймовірно, його буде відкладено на наступний рік".

"Я просто виконуватиму більше технічної роботи. Технічно нічого не змінюється. Просто у мене є трохи більше часу для деяких додаткових завдань, і все. Взагалі не думаю про Тайсона Ф'юрі... Думаю про себе, про свою команду, про свою сім'ю. Мені не потрібно думати про суперника. Мені просто потрібно з ним провести бій і все", – додав Усик.

Олександр Усик — Тайсон Ф'юрі: що відомо?

  • Після оголошення чемпіонського бою між Усиком та Ф'юрі сторони погодили реванш. Опцію на бій-відповідь зможуть активувати обидва боксери.
  • Імовірно, в реванші боксери не розігруватимуть пояс IBF — його володар після першого бою мусить невідкладно побитися з претендентом Філіпом Хрговичем наступного року.
  • Також Усик та Ф'юрі підписали окремі контракти на проведення поєдинку, за який кожен з боксерів отримають різні гонорари.
  • Організатори поєдинку між Усиком та Ф'юрі розглядають зустріч Ентоні Джошуа та Деонтея Вайлдера в андеркарді поєдинку за абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
На початок