"Бій перенесено". Промоутер Усика підтвердив нові терміни поєдинку українського боксера проти Тайсона Ф'юрі

"Бій перенесено". Промоутер Усика підтвердив нові терміни поєдинку українського боксера проти Тайсона Ф'юрі

"Бій перенесено". Промоутер Усика підтвердив нові терміни поєдинку українського боксера проти Тайсона Ф'юрі
. Олександр Усик. Фото: Getty Images

Коли може відбутись чемпіонський бій у надважкій вазі.

Промоутер Олександра Усика, Олександр Красюк, підтвердив нові терміни поєдинку українського боксера проти Тайсона Ф'юрі. Про це представник чемпіона світу в гевівейті за версіями WBA, WBO та IBF розповів iFL TV.

Після оголошення поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі між Усиком та Ф'юрі першою датою проведення бою було 23 грудня. Зокрема, про неї говорив Красюк та безпосередньо український боксер.

Однак, коли британець провів виставковий бій з Френсісом Нганну в Ер-Ріяді, представники Тайсона називали нову дату – початок 2024 року.

"Є кілька речей, які залежать від бажань Тайсона. Усик вийшов на ринг, контракт на бій підписано, ми збиралися провести його 23 грудня, але сумніваюся, що це станеться", – сказав промоутер Тайсона Ф'юрі Френк Воррен.

Попри те, що Усик спочатку наполягав на проведенні зустрічі з Ф'юрі в грудні 2023-го, промоутер Олександра зазначив, що сторони погодили нові терміни історичного бою.

"Ми очікували, що бій відбудеться 23 грудня. Такою була наша домовленість, яку підписали обидві сторони. Але ми вже деякий час займаємося боксом і всі знаємо, що якщо боєць не готовий і не бажає виходити на ринг, його не можна змусити. Він ніколи цього не зробить, але весь світ чекає великого бою. Тому ми повинні бути гнучкими", – сказав Красюк.

"Усик не битиметься 23 грудня. Бій перенесено на початок 2024 року, і ми все встигнемо. Тож зараз Олександр знімає всі відео для майбутнього бою і повертається до свого тренувального табору в Іспанії. Думаю, наступного тижня щось буде оголошено. Тому раніше наступного тижня нічого конкретного не буду казати".

Олександр Усик — Тайсон Ф'юрі: що відомо?

  • Після оголошення чемпіонського бою між Усиком та Ф'юрі сторони погодили реванш. Опцію на бій-відповідь зможуть активувати обидва боксери.
  • Імовірно, в реванші боксери не розігруватимуть пояс IBF — його володар після першого бою мусить невідкладно побитися з претендентом Філіпом Хрговичем наступного року.
  • Також Усик та Ф'юрі підписали окремі контракти на проведення поєдинку, за який кожен з боксерів отримають різні гонорари.
  • Організатори поєдинку між Усиком та Ф'юрі розглядають зустріч Ентоні Джошуа та Деонтея Вайлдера в андеркарді поєдинку за абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
На початок