Марта Костюк у майже тригодинному матчі програла росіянці на турнірі WTA 1000 у Пекіні

Марта Костюк у майже тригодинному матчі програла росіянці на турнірі WTA 1000 у Пекіні

Марта Костюк у майже тригодинному матчі програла росіянці на турнірі WTA 1000 у Пекіні
Марта Костюк. Фото: Jimmie48

Як минув поєдинок за участі українки.

Марта Костюк вилетіла у третьому раунді турніру WTA 1000 у Пекіні. Суперницею українки у 1/8 фіналу була нейтральна тенісистка з Росії Людміла Самсонова.

Костюк – одна з чотирьох українських тенісисток, що стартували в основній сітці турніру WTA 1000 у Пекіні. Окрім Марти, представницями України на турнірі у Китаї стали Ангеліна Калініна, Леся Цуренко та Катерина Байндль.

До третього кола турніру у Пекіні третя ракетка України вийшла після перемоги над Онс Жабер із Тунісу. Ця звитяга стала для українки третьою над суперницями із топ-10 та вперше у кар'єрі вивела її до 1/8 фіналу змагань рівня WTA 1000.

Як минув матч Самсонова – Костюк

  • У Пекіні суперниці проводили четверте очне протистояння: дотепер тричі перемогла нейтральна тенісистка із Росії. Востаннє Самсонова та Костюк зустрічалися у серпні на хардовому турнірі у Вашингтоні.
  • Матч у Китаї розпочався за переваги Людміли, яка виграла три з чотирьох стартових геймів. Після цього Марта зрівнялася за геймами (3:3), однак за рахунку 4:4 українка програла два очки і поступилася у сеті – 4:6.
  • Другий сет розпочався за переваги Костюк, яка виграла чотири з п'яти геймів на старті. Однак після цього Самсонова виграла три очки поспіль та зрівнялася у рахунку – 4:4. Зрештою долю протистояння вирішив тайбрейк у другому сеті, який 6:4 виграла Костюк.
  • У вирішальному сеті Костюк здобула перевагу у три очки, але у наступних п'яти геймах росіянка змогла вийти вперед у рахунку до 5:4. Після цього суперниці виграли по одному очку на своїй подачі, а у 12-му геймі вирішальний бал здобула Самсонова, яка закрила сет та матч.
  • Загалом матч тривав 2:57 години. Впродовж цього часу українка припустилася 11 подвійних помилок (проти 8 у суперниці).

WTA1000 у Пекіні. Третє коло

Людміла Самсонова (16) — Марта Костюк (Україна) - 2:1 (6:4, 6:7(6), 7:5)

Що означає цей результат Костюк

  • Марта Костюк вшосте у 2023 році вибула зі змагань WTA, програвши у третьому раунді турніру. Востаннє три матчі у межах одного турніру на цьому рівні українка подолала в Остіні, де здобула перший одиночний титул.
  • Костюк розпочала нинішній тиждень у світовому заліку тенісисток на 44-му місці. Завдяки результату у Пекіні Марта покращить своє положення щонайменше на чотири рядки.
  • Боротьбу на турнірі у Пекіні продовжує Ангеліна Калініна, яка у третьому колі зіграє проти дев'ятої сіяної змагань Каролін Гарсії з Франції. Цей матч відбудеться у четвер, 5 жовтня.
На початок