"Тренування нового рівня". Костюк оцінила роботу з тренеркою, під керівництвом якої обіграла двох тенісисток із топ-10

"Тренування нового рівня". Костюк оцінила роботу з тренеркою, під керівництвом якої обіграла двох тенісисток із топ-10

"Тренування нового рівня". Костюк оцінила роботу з тренеркою, під керівництвом якої обіграла двох тенісисток із топ-10
Марта Костюк. Фото: Jimmie48

Українська тенісистка розповіла про роботу із Сандрою Занєвською.

На початку серпня українська тенісистка Марта Костюк змінила тренера. Новою наставницею чинної третьої ракетки України стала польська спеціалістка Сандра Занєвська.

Під керівництвом нової тренерки Костюк на початку вересня мала серію із чотирьох поразок поспіль – найгірший результат Марти за останні 4 роки. Востаннє українська тенісистка програла підряд чотири поєдинки у 2019-му.

На тлі невдалої серії українська тенісистка перемогла Онс Жабер із Тунісу на турнірі WTA 1000 у Пекіні та вперше у кар'єрі зіграє в 1/8 фіналу змагань на цьому рівні. Костюк досягла цього результату завдяки третій перемозі над суперницею із топ-10, дві з цих перемог сталися після того, як Марта розпочала співпрацю із Занєвською.

В інтерв'ю WTA Insider Марта Костюк розповіла, що польська тренерка допомогла їй.

"Зазвичай, коли у мене був поганий настрій, усі інші тренери, навіть на секунду не приймали це і не намагалися зрозуміти, чому я так себе почуваю. Вони просто говорили зі мною або залишали у спокої. Сандра це змінила, і я подумала: «Вау, це тренування нового рівня. Я ніколи такого не бачила»".

"Почуваюся дуже спокійною, тому що мені не потрібно прикидатися чи боятися. Не думаю, як їй щось сказати. Я дуже емоційна, багато тренерів раніше намагалися контролювати це, наприклад, щоб не кинула ракетку або щось подібне. Вона просто дозволяє мені бути такою, якою я є. Ми відчуваємо себе вільними", – сказала Марта Костюк.

У 1/8 фіналу в Пекіні Костюк зустрінеться з нейтральною тенісисткою із Росії Людмілою Самсоновою. Це протистояння відбудеться у середу, 4 жовтня.

Хто така Марта Костюк

  • Марта Костюк – 21-річна українська тенісистка.
  • У чинному рейтингу WTA Костюк займає 44-е місце та є третьою ракеткою України.
  • У 2023 році Марта встановила рекорд за найкращим результатом у світовому заліку тенісисток: у серпні Костюк займала 32-е місце.
  • Перший та наразі єдиний трофей на рівні WTA Костюк здобула у березні 2023 року.
  • Найкращий результат Костюк на рівні Грендслемів – четвертий раунд Ролан Гаррос-2021.
На початок