Три українки візьмуть участь у турнірі WTA500 у Сан-Дієго: тенісистки отримали перших суперниць

Три українки візьмуть участь у турнірі WTA500 у Сан-Дієго: тенісистки отримали перших суперниць

Три українки візьмуть участь у турнірі WTA500 у Сан-Дієго: тенісистки отримали перших суперниць
Ангеліна Калініна. Фото: AP Photos

Дві з них стартуватимуть в основній сітці.

Три українські тенісистки візьмуть участь у турнірі WTA500 у Сан-Дієго. До участі у змаганнях заявилися Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Юлія Стародубцева.

Для українських тенісисток турнір у Сан-Дієго стане першим після завершення виступів на US Open-2023. Грендслем у Нью-Йорку Стародубцева завершила у першому раунді кваліфікації – поступилася у трьох сетах швейцарці Селін Наеф. Також після перших матчів турнірний шлях припинили Калініна та Костюк, які на старті основної сітки програли з однаковим рахунком 0:2 Сарі Соррібес Тормо та Єлєні Рибакіній відповідно.

У Сан-Дієго Стародубцева також стартуватиме з кваліфікації, а Калініна та Костюк потрапили одразу до основної сітки змагань. Жодна з трьох українок не отримала на турнірі статус сіяної.

З ким зіграють українки у перших матчах?

  • Юлія Стародубцева

23-річна українка першою стартуватиме у межах турніру у Сан-Дієго. Тенісистка дебютуватиме у відборі змагань на рівні WTA. Першою суперницею Юлії стане Магдалена Френх – полька отримала у кваліфікації 5-й номер посіву.

У разі перемоги, у фіналі відбору Стародубцева зустрінеться з переможницею американської пари Вікторія Ху - Гейлі Баптіст.

  • Ангеліна Калініна

У Сан-Дієго Калініна розпочне турнір з протистояння проти чеської тенісистки Кароліни Плішкової. Для суперниць ця зустріч стане третьою у кар'єрі після того, як Плішкова виграла два матчі, зокрема, у лютому на турнірі WTA 1000 у Дубаї.

Потенційна суперниця українки у другому раунді уже визначена – четверта сіяна основної сітки Барбора Крейчикова. Уже в чвертьфіналі змагань Калініна може зустрітися з Костюк, якщо українки успішно пройдуть перші два раунди турніру.

  • Марта Костюк

Костюк стартуватиме в основі турніру WTA500 у Сан-Дієго матчем проти польської тенісистки Магди Лінетт, 24-ї ракетки світу. Для суперниць це протистояння стане першим очним поєдинком у кар'єрі.

Перемога у цьому матчі виведе Костюк на сильнішу тенісистку у протистоянні сьомої сіяної Беатріс Хаддад Маї та володарки вайлдкард від організаторів Лейли Фернандес.

Перші матчі українок на турнірі WTA500 у Сан-Дієго

  • Неділя, 10 вересня. Магдалена Френх (Польща, №5) – Юлія Стародубцева (Україна)
  • Понеділок, 11 вересня. Ангеліна Калініна (Україна) – Кароліна Плішкова (Чехія)
  • Понеділок, 11 вересня. Магда Лінетт (Польща) – Марта Костюк (Україна)

WTA500 Сан-Дієго: що відомо

  • Змагання основної сітки у Сан-Дієго пройдуть 11-16 вересня на хардовому покритті.
  • Цьогоріч турнір у Сан-Дієго проводитиметься вперше як змагання WTA500.
  • Чинна чемпіонка турніру – польська тенісистка Іга Швьонтек, яка цьогоріч пропускатиме змагання.
На початок