Марта Костюк третьою з українок припинила виступи на US Open-2023 у першому колі

Марта Костюк третьою з українок припинила виступи на US Open-2023 у першому колі

Марта Костюк третьою з українок припинила виступи на US Open-2023 у першому колі
Марта Костюк. Фото: AP Photos

Як це сталося.

Українська тенісистка Марта Костюк завершила виступи на останньому Грендслемі 2023 року - US Open. У двох сетах українка поступилася представниці Казахстану Єлєні Рибакіній - четвертій ракетці світу.

Костюк третьою з українок розпочала виступи в основній сітці US Open. Дві попередні зустрічі за участі українських тенісисток завершувалися поразками: свої матчі програли Катерина Байндль та Ангеліна Калініна.

Сама ж Костюк мала розпочати US Open матчем проти однієї з лідерок посіву. І продовжила серію поразок українських тенісисток на старті Грендслему.

Як зіграла Марта Костюк?

  • Перший сет завершився поразкою Костюк. Головним моментом партії стали програні українкою гейми на власній подачі за рахунку 0:2 та 1:3.
  • Найвиснажливішим моментом гри став восьмий гейм. Костюк відіграла чотири сетпоїнти, тричі сама робила брейк, однак у підсумку програла першу партію 2:6.
  • У другому сеті Рибакіна здійснила ривок 0:3. Після третього гейму Костюк взяла медичний тайм-аут через проблеми з ногою, однак повернулася до гри.
  • Зрештою, Костюк програла і другий сет Рибакіній, взявши лише один гейм.
  • Матч українки тривав 1:23 годин, Марта взяла лише 25% очок на першому прийомі, тоді як у казахстанської тенісистки цей показник удвічі більший.

US Open-2023. Перше коло

Єлєна Рибакіна (Казахстан, 4) - Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:2, 6:1)

На початок