Легка атлетика: чемпіонат світу

Легка атлетика: чемпіонат світу

"Не знаю, як це трапилося". На ЧС з легкої атлетики відбулася аварія двох гольф-карів, що перевозили атлетів

"Не знаю, як це трапилося". На ЧС з легкої атлетики відбулася аварія двох гольф-карів, що перевозили атлетів

Одному зі спортсменів надавали медичну допомогу.

Одна з особливостей чемпіонату світу-2023 з легкої атлетики у Будапешті – перевезення атлетів зі стадіону для розминок на змагальну арену на спеціальних машинах, які називають "баггі" або "гольф-карами".

Під час шостого змагального дня, утім, відбулася нетипова ситуація – трапилося ДТП двох гольф-карів, які перевозили атлетів на стадіон. У одній з машин перебували бігуни на 200 метрів, які готувалися до своїх півфінальних забігів. Зокрема, Ноа Лайлз – чемпіон 100-метрівки та лідер світового сезону на 200-метрівці.

Ноа пошкоджень не зазнав, однак інший бігун – ямаєць Ендрю Гадсон – і один з волонтерів зазнали травм. Уламки скла потрапили в око Гадсону.

  • Відео зіткнення двох "баггі"

Через аварію забіги півфінальні на 200 метрів відтермінували на 20 хвилин, поки Гадсону надавали допомогу. Згодом йому дозволили бігти. Однак Ендрю фінішував лише п'ятим у своєму забігу та не потрапив до фіналу.

Після свого забігу Гадсон дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, в якому розповів про аварію та ситуацію, що склалася.

"Лікар промив око, як тільки міг. Ще повернуся до лікаря, аби бути впевненим, що усі частки скла уже не в моєму оці. Це мій перший чемпіонат світу, я приїхав сюди, аби потрапити у фінал. Почувався добре, але потім сталася ця ситуація. Мені було складно ухвалити рішення – бігти чи ні. Треба було або бігти, або просто втратити місце. Це нечесно. Не знаю, як це трапилося. Не знаю, що саме трапилося", – сказав ямаєць.

Зрештою, організатори вирішили надати місце Ендрю Гадсону у фіналі, попри те, що він не відібрався туди за часом. Організаційний комітет змагань також проведе розслідування цього інциденту та перегляне процедури переміщення атлетів, заявили згодом.

На початок