Українки Геращенко та Магучіх здобули подвійний подіум на етапі Діамантової ліги в Монако: "срібло" та "бронзу"

Українки Геращенко та Магучіх здобули подвійний подіум на етапі Діамантової ліги в Монако: "срібло" та "бронзу"

Українки Геращенко та Магучіх здобули подвійний подіум на етапі Діамантової ліги в Монако: "срібло" та "бронзу"
Ірина Геращенко. Фото: Getty Images

Юлія Левченко залишилася поза подіумом.

Українські легкоатлети завершили виступи на дев'ятому етапі Діамантової ліги в Монако. На ньому Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх стали срібною та бронзовою призерками відповідно.

Україна була представлена на етапі лише в жіночих стрибках у висоту. На турнірі стартували три українки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Магучіх не встигла вчасно дістатися на попередній етап у Польщі, на якому перемогу здобула Геращенко. Окрім "золота", Ірина спільно з Юлією Левченко виконали олімпійський норматив та здобули ліцензії на Ігри-2024.

Топ-5 проміжного заліку Діамантової ліги-2023 в Монако також представляли британка Морган Лейк, сербка Ангеліна Топич та переможниця двох етапів цього сезону, австралійка Нікола Оліслагерс.

Як пройшов турнір

  • Після третьої висоти в 1.93 метра проміжне лідерство захопила Левченко, що без помилок подолала всі три планки. Геращенко подолала її з другої спроби, Магучіх — пропустила.
  • 1.96 метра з першої спроби серед усіх учасниць подолала лише Геращенко. Магучіх це вдалося з другої спроби, а Левченко не використала жодну з трьох спроб та закінчила змагання поза подіумом.
  • Лише одна спортсменка — австралійка Оліслагерс — подолала планку в 1.99 метра. Геращенко зупинилася на цій висоті, а Магучіх після двох невдалих спроб перенесла висоту на 2.01 м.
  • Для Магучіх стрибок на 2.01 метра був останньою спробою виконати олімпійський норматив саме в Монако і продовжити боротьбу за нагороду. Однак ним українська легкоатлетка не скористалася, посівши підсумкове третє місце.
  • Оліслагерс у статусі чемпіонки перенесла висоту на 2.03 метра, намагаючись оновити особистий рекорд. Однак з двох спроб її не взяла, закінчивши змагання з результатом 1.99 метра.

Діамантова ліга. Монако. Стрибки у висоту (жінки)

  1. Нікола Оліслагерс (Австралія) — 1.99 метра
  2. Ірина Геращенко (Україна) — 1.96 м
  3. Ярослава Магучіх (Україна) — 1.96 м

...

  • 6. Юлія Левченко (Україна) — 1.93 м
На початок