Ангеліна Калініна перемогла іспанку Бузас Манейро та вийшла до другого кола Вімблдону-2023

Ангеліна Калініна перемогла іспанку Бузас Манейро та вийшла до другого кола Вімблдону-2023

Ангеліна Калініна перемогла іспанку Бузас Манейро та вийшла до другого кола Вімблдону-2023
Ангеліна Калініна. Фото: Jimmie48

Лідерка національного рейтингу стала четвертою українкою, яка перемогла на старті змагань.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла до другого кола основної сітки Вімблдону-2023. На старті турніру перша ракетка України здолала Джессіку Бузас Манейро.

Калініна останньою серед українок стартувала на британському мейджорі. Лідерка національного заліку повинна була розпочати свій шлях на турнірі у вівторок, 4 липня, однак через затримки, пов'язані з дощами, це сталося через два дві. Свій перший матч на Вімблдоні-2023 Ангеліна провела після того, як до другого кола вийшли Леся Цуренко, Еліна Світоліна та Марта Костюк, а Катерина Байндль вибула зі змагань.

Суперницею Калініної на старті британського Грендслему стала Джессіка Бузас Манейро, 167-ма ракетка світу. Іспанська тенісистка дебютувала в сновній сітці тенісного мейджора та вперше грала проти Ангеліни.

Як пройшов матч Бузас Манейро - Калініна

  • Перша партія розпочалась з гейму, в якому українка з третьої спроби виборола брекпоїнт, але наступні сім геймів пройшли у рівній боротьбі. Однак за рахунку 4:4 Калініна взяла два очки і виграла сет.
  • У третьому геймі другого сету Бузас Манейро вперше у матчі вийшла вперед – 2:1, але Калініна не відпускала суперницю у рахунку далі, ніж на один гейм.
  • За рахунку 3:3 Ангеліна Калініна виграла гейм на подачі суперниці і вийшла вперед після першої подвійної помилки Бузас Манейро у матчі. Після цього українка виграла три очки поспіль і виграла матч.
  • Загалом матч тривав 1:28 години. За цей час українська тенісистка здійснила 20 віннерів та допустила 21 невимушених помилок (проти 16 та 29 у суперниці).

Вімблдон-2023, перше коло

Джессіка Бузас Манейро (Іспанія) – Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (4:6, 3:6)

Що означає цей результат

  • Калініна вдруге поспіль та вдруге загалом подолала перший раунд основної сітки Вімблдону.
  • Калініна стала четвертою українкою у другому раунді Вімблдону-2023, куди також вийшли Леся Цуренко, Еліна Світоліна та Марта Костюк.
  • У другому колі Калініна зіграє проти переможниці пари між угоркою Анною Бондар та канадкою Б'янкою Ванессою Андреєску.
На початок