Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

Україна – Франція: пряма трансляція футболу (2 липня 2023)

Україна – Франція: пряма трансляція футболу (2 липня 2023)

Україна – Франція: пряма трансляція футболу (2 липня 2023)
Фото: УАФ

Де дивитись футбол Україна – Франція.

Молодіжна збірна України з футболу вийшла у плей-оф Євро-2023. За підсумками групової стадії українці здобули 7 очок та посіли друге місце в групі.

Першим суперником "синьо-жовтих" у плей-оф молодіжного Євро стане переможець групи D - матч Україна - Франція. Майбутні опоненти українців закінчили груповий етап з максимальним результатом у 9 очок.

Футбол Україна - Франція закриватиме програму чвертьфінальних матчів молодіжного Євро. Матч Євро-2023 Україна - Франція відбудеться у неділю, 2 липня, о 22:00.

Україна – Франція: пряма трансляція (2 липня)

Наживо футбол Україна - Франція розпочнеться о 22:00. До цього дивіться передматчеву студію від Суспільне Спорт – з 21:30 на YouTube-каналі Суспільне Спорт.

Перед грою Україна – Франція дивіться ексклюзивні коментарі та включення з Клуж-Напоки, а також розбір гри та сильних сторін обох команд у передматчевій студії.

Україна - Франція: де дивитись

Ексклюзивним транслятором молодіжного Євро в Україні є Суспільне Спорт. Пряма трансляція усіх матчів Євро – на сайті Суспільне Спорт, тоді як матчі України дивитися наживо можна також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Харків тощо) і слухати на Радіо Промінь.

Пряма трансляція, матч Україна - Франція, буде доступною на сайті та YouTube-каналі Суспільне Спорт. Крім цього, дивитися гру можна на місцевих телеканалах Суспільного та Радіо Промінь.

Сітка плей-оф молодіжного Євро-2024

  • Субота, 1 липня, 19:00. Грузія - Ізраїль 0:0, 3:4 (по пенальті)
  • Субота, 1 липня, 22:00. Іспанія - Швейцарія 2:1 (додатковий час)
  • Неділя, 2 липня, 19:00. Англія - Португалія
  • Неділя, 2 липня, 22:00. Франція - Україна

На початок