Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

"Є всі шанси пройти цю збірну". Георгій Судаков - про очікування від матчу України проти Франції на молодіжному Євро

"Є всі шанси пройти цю збірну". Георгій Судаков - про очікування від матчу України проти Франції на молодіжному Євро

Ексклюзивно
"Є всі шанси пройти цю збірну". Георгій Судаков - про очікування від матчу України проти Франції на молодіжному Євро
Георгій Судаков. Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар півзахисника збірної України U21 для Суспільне Спорт.

Україна продовжує боротьбу на молодіжному чемпіонаті Європи. У чвертьфіналі українці зіграють проти Франції - одних з головних претендентів на перемогу на турнірі.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Євро-2023 U21 з футболу в Україні. Дивіться усі матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Чернігів тощо).

На молодіжному чемпіонаті Європи Україна веде боротьбу не лише за перемогу на турнірі, але й відбір на Олімпійські ігри-2024. Франція, на відміну від України, її не вестиме, оскільки на правах господаря вже зіграє на домашніх Іграх у Парижі.

Матч Україна - Франція замикатиме програму чвертьфіналів на молодіжному Євро. Півзахисник Георгій Судаков перед грою розповів в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт про очікування від поєдинку.

Судаков, зокрема, розповів про своє відновлення до гри проти Франції. Півзахисник перед участю на молодіжному чемпіонату Європи зіграв три поєдинки за національну збірну, через що не вийшов у старті на останній матч групової стадії проти Іспанії.

  • Про відновлення перед матчем проти Франції

"Я вже відновився і готовий на 100%. Два матчі на груповій стадії, можна так сказати, я відпочивав, один тільки проти Румунії зіграв 90 хвилин. У нас була пауза в майже тиждень після гри з румунами, тому ми всі відновились і повністю готові".

  • Про зустрічі України з Францією у відборі на Євро-2023
"Думаю, що за кваліфікацію можна вже забути. У нас інша команда, і в них так само. Ми вже набагато більше зробили. За цей рік кожен із нас виріс як футболіст, як людина. Дійсно, уже рік пройшов із того часу, уже не можна порівнювати ті матчі. Це 1/4 фіналу Євро, і ми тут точно не випадково. Хочемо показати, на що ми здатні. Головне – вірити в це. Як я вже казав після матчу з Іспанією, головне – показувати свою майстерність і свою гру".
  • Про збірну Франції

"У них уся команда дуже сильна індивідуально. Ми з "Шахтарем" грали проти "Ренна", за них виступають якраз Арно Калімуендо та Амін Гуірі – дуже потужні технічні футболісти. Також я знаю Раяна Шеркі, П’єра Калюлю. Теж дуже хороші гравці. Майже всі їхні футболісти коштують по 20-30 мільйонів євро, дуже талановиті та грають у топчемпіонатах. Але в нас теж дуже сильна команда. Гадаю, якщо ми вийдемо на 100% готові, у першу чергу, ментально, то в нас є всі шанси пройти цю збірну".

  • Про роль у побудові гри України U21

"Моя участь у білдапі команди? Це наша структура гри, ще починаючи з "Шахтаря", у першу чергу. За Ігора Йовічевіча ми починали так грати і постійно робили ротації. Так само Руслан Петрович нам дозволяє і каже робити ротації. Для нас це не є чимось "дивовижним". Ми постійно це відпрацьовуємо та робимо, уміємо там грати. Тому якщо не я, то Артем Бондаренко робить ротацію та починає атаки".

Чвертьфінал Україна - Франція на молодіжному Євро-2023 відбудеться у неділю, 2 липня.

Збірна України на молодіжному Євро: що відомо

На початок