Європейські ігри
Україна здобула друге "срібло" в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023

Марина та Владислава Алексіїви. Фото: Ligue Européenne de Natation

Нагороду виграли сестри Марина та Владислава Алексіїви.

Україна здобула другу медаль на Європейських іграх в артистичному плаванні. Нагороду вибороли сестри Марина та Владислава Алексіїви.

Старт на Європейських іграх в артистичному плаванні Україна розпочала без нагород: за крок до п'єдесталу у технічній програмі жіночих дуетів зупинилися Марина та Владислава Алексіїви, посівши четверте місце. У технічній програмі команд українці посіли п'яте місце.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Європейських ігор в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Першу нагороду Україна виборола у суботу, 24 червня - "срібло" у командній акробатиці. Другу медаль українські артистичні плавчині вибороли у вечірню сесію змагань - "срібло" сестер Алексіївих у дуеті довільної програми.

До фіналу в дуеті довільної програми Марина та Владислава Алексіїви підходили у статусі срібних призерок Суперліги з артистичного плавання. Тоді українки поступилися лише ізраїльському дуету Шеллі Бобріцкі та Аріель Нассі.

На Європейських іграх українські артистичні плавчині випередили ізраїльський дует, залишивши їх без медалей. Проте не змогли завоювати "золото".

У фіналі зі складністю програми 35.700 бала сестри Алексіїви поступилися австрійському дуету Анни-Марії та Ейріні-Маріні Александрі. Представниці Австрії випередили українок з перевагою в 23.1 бала.

Європейські ігри. Артистичне плавання, дует (довільна програма)

1. Анна-Марія Александрі / Ейріна-Маріна Александрі (Австрія) - 256.0335 бала
  2. Марина Алексіїва / Владислава Алексіїва (Україна) 232.8438
  3. Кейт Шортман / Ізабель Торп (Велика Британія) 223.5084

Це 17-а медаль України на Європейських іграх. І друга загалом в артистичному плаванні.