Європейські ігри

Європейські ігри

Україна здобула першу медаль в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023

Україна здобула першу медаль в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023

Оновлено
Україна здобула першу медаль в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023
Збірна України з артистичного плавання. Фото: AP Photos

Збірна стала другою у командному виступі в акробатичній програмі.

Збірна України здобула першу нагороду в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023. "Срібним" для українських артистичних плавчинь став виступ команди в акробатичній програмі.

Фінал в акробатичній програмі був третім для України на цьогорічних Європейських іграх в артистичному плаванні. Попередні два "синьо-жовті" завершили без нагород. За крок до п'єдесталу у технічній програмі жіночих дуетів зупинилися Марина та Владислава Алексіїви, посівши четверте місце. У технічній програмі команд українці посіли п'яте місце.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Європейських ігор в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Команда України підходила до фіналу змагань акробатичних груп у статусі переможниць Суперфіналу Кубка світу. У фіналі акробатичної програми у Польщі суперницями української команди стали шість збірних.

Серед семи учасниць фіналу українки виконали програму із третьою оцінкою за складністю (17.550). За свій виступ "синьо-жовті" отримали 208,9800 бала – цього результату вистачило на друге місце та першу медаль України в артистичному плаванні на Європейських іграх. Переможницями змагань стала команда Франції, яка отримала 214.2833 бала, а замкнула трійку Італія.

Артистичне плавання. Команди: акробатична програма

  1. Франція – 214.2833 бала
  2. Україна – 208.9800
  3. Італія – 201.9900

Усі медалі України на Європейських іграх-2023

Попереду в збірної України з артистичного плавання – ще два фінали: у довільній програмі жіночих дуетів (у суботу, 24 червня), а також у довільній програмі команд (у неділю, 25 червня).

Що відомо про збірну України на Європейських іграх-2023

  • Збірна України здобула 12 медалей: п'ять золотих, чотири срібних та три бронзових нагороди.
  • У медальному заліку турніру "синьо-жовті" йдуть четвертими, а лідирує за цим показником Іспанії. На рахунку її спортсменів 18 нагород різного ґатунку, з них дев'ять – "золото".
На початок