Ангеліна Калініна перемогла у першому раунді турніру WTA250 у Бірмінгемі

Ангеліна Калініна перемогла у першому раунді турніру WTA250 у Бірмінгемі

Ангеліна Калініна перемогла у першому раунді турніру WTA250 у Бірмінгемі
Ангеліна Калініна. Фото: Jimmie48

Українка здобула перемогу у двох сетах.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна з перемоги розпочала турнір WTA250 у Бірмінгемі. У першому колі змагань лідерка національного рейтингу обіграла американку Алішу Паркс.

Калініна розпочала трав'яний сезон у Ноттінгемі, де попереднього тижня вибула у другому колі. Свій шлях на цьому турнірі українка припинила після поразки від місцевої тенісистки Гаррієт Дарт.

У Бірмінгемі Ангеліна стала другою з трьох українок, які отримали змогу зіграти в основній сітці змагань. Першою стартувала Еліна Світоліна, яка поступилася 19-річній Лінді Фругвіртовій.

Суперницею Калініної на старті турніру WTA250 у Бірмінгемі стала американка Аліша Паркс – 51-а ракетка світу. До цього тенісистки зустрічалися між собою двічі: обидва матчі з рахунком 2:0 виграла українка. Однак у Великій Британії Ангеліна та та Аліша вперше грали на траві.

Як пройшов матч Калініна - Паркс

  • У перших трьох геймах тенісистки обмінялися брейками. Після цього Калініна та Паркс взяли гейми на своїх подачах, завершивши сет з рахунком 6:4 на користь українки.
  • Другий сет суперниці розпочали з рівної боротьби: лише у п'ятому геймі Калініна змогла вибороти брекпоїнт. З наступних п'яти геймів українська тенісистка виграла три та здобула перемогу у матчі.
  • Загалом матч у першому раунді між Калініною та Паркс тривав 1:48 години. За цей час суперниця українки здійснила 12 подач на виліт та допустила 18 подвійних помилок. Натомість Калініна виконала один ейс, але допустила чотири подвійні помилки.

У другому колі Калініна зіграє із переможницею британської пари Гаррієт Дарт - Джоді Барредж. Обидві тенісистки отримали від організаторів вайлдкард.

WTA250. Бірмінгем, перший раунд

Ангеліна Калініна (Україна) – Аліша Паркс (США) - 2:0 (6:4, 6:4)

Що означає цей результат

  • На вихід до наступного раунду змагань у Бірмінгемі також претендує Марта Костюк.
  • Ангеліна вдруге у 2023 році обіграла Паркс. Вперше у нинішньому сезоні зіграли на турнірі в австрійському Лінці.
  • Калініна восьмий раз у 2023 році подолала перший раунд турніру WTA.
На початок