Еліна Світоліна розпочала трав'яний сезон із поразки на турнірі WTA250 у Бірмінгемі

Еліна Світоліна розпочала трав'яний сезон із поразки на турнірі WTA250 у Бірмінгемі

Еліна Світоліна розпочала трав'яний сезон із поразки на турнірі WTA250 у Бірмінгемі
Еліна Світоліна. Фото: Jimmie48

Українка поступилася суперниці у двох сетах.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вибула у першому раунді турніру WTA250 у Бірмінгемі. На старті змагань експерша ракетка України зустрілася з Ліндою Фругвіртовою із Чехії.

У основній сітці турніру WTA250 у Бірмінгемі Світоліна стала однією з трьох українок. Окрім Еліни, у ньому візьмуть участь Ангеліна Калініна та Марта Костюк.

У Бірмінгемі колишня лідерка національного рейтингу відкрила для себе новий трав'яний сезон та провела на цьому покритті перший матч з 2021 року. Учасницею змагань Світоліна стала, отримавши від організаторів вайлдкард.

Суперницею українки на старті змагань стала Лінда Фругвіртовою, яка підійшла до цього поєдинку із серією із чотирьох поспіль поразок. Для обох тенісисток очна зустріч у Бірмінгемі стала першим протистоянням у кар'єрі.

Як пройшов матч Світоліна - Фругвіртова

  • На старті матчу чеська тенісистка виборола брекпоїнт, а згодом вийшла вперед у партії з рахунком 4:0.
  • У п'ятому геймі Світоліна змогла відіграти одне очко, але у наступних трьох геймах сильнішою була Лінда, яка і виграла перший сет із рахунком 6:2.
  • У другому сеті Фругвіртова не програла жодного гейму. Ба більш, три з них чеська тенісистка виграла "під нуль", здобувши перемогу у матчі з рахунком 2:0.

WTA250. Бірмінгем, перший раунд

Еліна Світоліна (Україна) – Лінда Фругвіртова (Чехія) - 0:2 (2:6, 0:6)

Що означає цей результат

  • Після поразки Світоліної у основній сітці турніру на вихід до наступного раунду претендують Ангеліна Калініна та Марта Костюк.
  • Світоліна вперше за два роки провела матч на трав'яному покритті.
  • Еліна зіграла 21-й матч після повернення у теніс, з яких виграла 13.
На початок