Українець Богдан Колмаков здобув "срібло" на першому етапі сезону Кубка світу з паркуру на швидкість

Українець Богдан Колмаков здобув "срібло" на першому етапі сезону Кубка світу з паркуру на швидкість

Українець Богдан Колмаков здобув "срібло" на першому етапі сезону Кубка світу з паркуру на швидкість
Богдан Колмаков, фото: FIG

Спортсмен вийшов на друге місце у заліку сезону.

Україна здобула одну нагороду на етапі Кубка світу з паркуру. Перші змагання сезону на цьому рівні відбулись у французькому Монпельє.

У межах змагання спортсмени змагалися не тільки за медалі, але й за рейтингові очки у підсумковій таблиці Кубка світу з паркуру.

На турнірі у Франції Україну представляв Богдан Колмаков – перший та чинний чемпіон світу з паркуру у дисципліні "швидкість". У попередньому сезоні він фінішував на другому місці у загальному заліку Кубка світу.

А останній етап попереднього сезону Колмаков виграв: той старт відбувся у болгарській Софії.

Для Колмакова та інших учасників змагання у Монпельє завершилися за підсумками кваліфікаційних виступів. Організаторам довелося скасувати фінали через сильні дощі.

Український чемпіон світу з паркуру на швидкість подолав кваліфікацію з другим результатом змагань. Кращий час за Колмакова показав італійський паркурист Лука Демаркі, який попередній сезон завершив з четвертим підсумковим результатом Кубка світу, набравши за два етапи 35 очок. Через скасування фінальних виступів, підсумком змагань для українця стало "срібло".

Етап Кубка світу з паркуру у Монпельє. Змагання на швидкість. Чоловіки

  1. Лука Демарчі (Італія)
  2. Богдан Колмаков (Україна)
  3. Ярослав Хум (Чехія)

Завдяки цьому результату Колмаков здобув 40 очок у рейтингу Кубка світу у сезоні 2023. Переможці цього заліку стануть відомі після другого етапу, який пройде 8-10 вересня у Софії.

Хто такий Богдан Колмаков

  • 25-річний український трейсер, який спеціалізується на швидкісній дисципліні паркуру. Родом із Олександрії Кіровоградської області.
  • Чемпіон Всесвітніх ігор-2022, де відбувся дебют паркуру на такому рівні.
  • Дворазовий переможець етапів Кубка світу в Софії (2021, 2022). У 2022 році посів друге місце в рейтингу Кубка світу в швидкості.
На початок