Легка атлетика: чемпіонат Європи
Легка атлетика: чемпіонат Європи
Марина Бех-Романчук пропустить чемпіонат Європи в приміщенні і достроково закінчила зимовий сезон: у чому причина

Марина Бех-Романчук пропустить чемпіонат Європи в приміщенні і достроково закінчила зимовий сезон: у чому причина

Марина Бех-Романчук пропустить чемпіонат Європи в приміщенні і достроково закінчила зимовий сезон: у чому причина
. AP

Як легкоатлетка пояснила своє рішення.

Українська стрибунка Марина Бех-Романчук достроково закінчила зимовий сезон у легкій атлетиці. Це означає, що вона не виступить на чемпіонаті Європи в приміщенні. Про своє рішення Бех-Романчук повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Причиною такого рішення стала травма стопи, якої 27-річна атлетка зазнала під час виступу на останньому турнірі у французькому Льєвені. Бех-Романчук виступила на змаганнях у потрійному стрибку, але виконала лише одну спробу, після чого не виходила у сектор.

Рішення не продовжувати виступи в Льєвені Бех-Романчук пояснила після змагань, що "вирішила не ризикувати" перед подальшими турнірами. Але вже тоді поставила під сумнів участь у чемпіонаті Європи в приміщенні, який відбудеться у Стамбулі 2-5 березня.

Читайте також: "Вирішила не ризикувати". Марина Бех-Романчук виграла "бронзу" на змаганнях, хоча знялася з них після першого стрибка

На своїй сторінці в Instagram Бех-Романчук виклала допис, у якому оголосила про дострокове завершення зимової частини сезону - саме через травму стопи.

"Вчора ввечері у першій же спробі я отримала травму стопи, та відразу закінчила змагання. І найкращим рішенням стало не продовжувати змагання та зимовий сезон, а приділити час відновленню і сконцентруватись на підготовці до літа. На деякі речі ми не можемо вплинути, і інколи варто прислухатись до свого тіла та поставити іншу, більш вищу мету", - написала легкоатлетка на своїй сторінці в Instagram.

Ще перед стартом зимової частини сезону Бех-Романчук розповідала в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт, що попередньо навіть планувала її повністю пропустити. Проте у підсумку вирішила "пройти її в полегшеному режимі".

Читайте також: "Сказати, що нічого не турбує, це відверто неправда". Марина Бех-Романчук – про полегшений зимовий сезон і план на рік

Що означає рішення Бех-Романчук пропустити зимовий сезон?

  • Не захистить звання чинної чемпіонки Європи. Саме Бех-Романчук виграла "золото" на останньому Євро в приміщенні, що відбувся у 2021 році.
  • Уперше в кар'єрі пропустить чемпіонат Європи в приміщенні. Перед цим вона змагалася на чотирьох попередніх Євро в приміщенні у стрибках в довжину (2015 рік - 16-е місце; 2017 рік - сьоме; 2019 рік - "бронза", 2021 рік - "золото".
  • У зимовій частині сезону 2023 року Бех-Романчук виступила лише на трьох турнірах: у Берліні вона посіла сьоме місце у стрибках у довжину, а у Карлсруе та Льєвені стала бронзовою призеркою у потрійному стрибку.

Хто така Марина Бех-Романчук

  • 27-річна українська легкоатлетка, що спеціалізується на стрибках у довжину та потрійному стрибку. Представляє Хмельницьку область.
  • Чемпіонка Європи 2022 року в потрійному стрибку. Чемпіонка континентальної першості у приміщенні 2021 року в стрибках у довжину.
  • Срібна медалістка світової першості 2019 року зі стрибків у довжину та чемпіонату світу в приміщенні 2022 року з потрійного стрибка.
На початок