ЛеБрон Джеймс подолав ювілейну позначку очок в НБА і наблизився до абсолютного рекорду

ЛеБрон Джеймс подолав ювілейну позначку очок в НБА і наблизився до абсолютного рекорду

ЛеБрон Джеймс подолав ювілейну позначку очок в НБА і наблизився до абсолютного рекорду
AP Photo/Ashley Landis

Форвард "Лейкерс" набрав у матчах НБА 38 тисяч очок.

Форвард "Лос-Анджелес Лейкерс" ЛеБрон Джеймс став другим баскетболістом в історії Національної баскетбольної асоціації (НБА), який набрав у матчах турніру 38 000 очок. Сталося це у зустрічі регулярного чемпіонату проти клубу "Філадельфія Севенті Сіксерс".

ЛеБрон наразі проводить свій 20-й сезон в НБА. Напередодні гри з "Філадельфією" Джеймсу не вистачало 11 очок, щоб подолати позначку у 38 тисяч набраних очок у Національній баскетбольній асоціації.

Попри те, що "Лейкерс" у домашньому матчі зазнали поразки від "Філадельфії" з рахунком 112:113, ЛеБрон Джеймс став одним з двох найрезультативніших баскетболістів. Форвард "Лос-Анджелесу" набрав 35 очок. Стільки ж у грі своїй команді приніс центровий "Севенті Сіксерс" - Джоель Ембід.

Читайте також: ЛеБрон Джеймс побив ще один "різдвяний" рекорд Кобі Браянта в НБА

Набрані 35 очок не тільки дозволили ЛеБрону подолати позначку у 38 000 очок у НБА, але й наблизили його до абсолютного рекорду за цим показником. Він належить колишньому центровому "Лейкерс" Абдул-Джаббару, який 34 років тому встановив позначку у 38 387 очок у НБА.

Тот-5 баскетболістів з найбільшою кількістю очок в НБА

  1. Карім Абдул-Джаббар - 38 387
  2. ЛеБрон Джеймс - 38 024
  3. Карл Мелоун - 36 928
  4. Кобі Браянт - 33 643
  5. Майкл Джордан - 32 292

Для того, щоб покращити досягнення Абдул-Джаббара, ЛеБрону не вистачає 363 очки. У середньому у поточному сезоні 38-річний американець набирає за гру 29 пунктів. Таким чином, Джеймс має змогу стати абсолютним рекордсменом Національної баскетбольної асоціації за кількістю набраних очок ще до Матчу всіх зірок НБА. 30-й за ліком NBA All-Star Game відбудеться 19 лютого 2023 року. Перед цим "Лейкерс" проведе у регулярному чемпіонаті 16 матчів.

Після гри ЛеБрон Джеймс назвав рекорд, який він може невдовзі побити, "найбільшим в НБА".

"Знати, що я поруч із побиттям, ймовірно, найбільшого рекорду в НБА і чути від людей, що подібне, мабуть, нікому не вдасться - вважаю це дуже принизливим для себе. Думаю, це навпаки дуже здорово", - сказав форвард "Лейкерс".

Що відомо

  • Поразка від "Філадельфії" стала для "Лейкерс" третьою поспіль у НБА. Наразі команда посідає 13-те місце у турнірній таблиці Західної конференції, зазнавши 24 поразок у 43 матчах.
  • У минулому сезоні "Лейкерс" не змогли вийти до плей-оф НБА, ставши у своїй конференції 11-ми.
  • ЛеБрон Джеймс перед початком цього сезону став найоплачуванішим гравцем в історії НБА завдяки новому контракту.
На початок