ЛеБрон Джеймс побив ще один "різдвяний" рекорд Кобі Браянта в НБА

AP Photo/Emil T. Lippe

Лідер "Лос-Анджелес Лейкерс" є абсолютним рекордсменом за матчами у Різдво.

Форвард "Лос-Анджелес Лейкерс" ЛеБрон Джеймс став абсолютним рекордсменом в історії НБА за кількістю різдвяних матчів. Сталося це у виїзному поєдинку регулярного чемпіонату проти "Даллас Маверікс".

Попри те, що "Лейкерс" виграв три чверті у грі з "Далласом", команда у підсумку зазнала поразки з рахунком 124:115. Вирішальною для результату стала третя чверть, яку господарі виграли з перевагою у 30 очок - 51:21.

Найрезультативнішим гравцем цього матчу став ЛеБрон Джеймс. Лідер "Лейкерс" провів на майданчику майже 35 хвилин і набрав 38 очок. Таким чином, баскетболіст набрав на Різдво уже 460 очок.

У матчі проти "Далласа" ЛеБрон наблизився до свого найкращого показника за кількістю набраних очок у "різдвяній" грі НБА. Наразі найрезультативніша гра Джеймса на Різдво у Національній баскетбольній асоціації сталася минулого року. Тоді нападник "Лейкерс" набрав 39 очок у грі проти "Нетс" та встановив рекорд за кількістю очок у різдвяні матчі.

Який рекорд підкорився ЛеБрону Джеймсу?

Нападник "Лейкерс" не вперше прийняв участь у різдвяному матчі НБА. Гра проти "Далласу" стала для ЛеБрона Джеймса 17-ю в кар'єрі.

До матчу з "Даллас Маверікс" Джеймс провів на Різдво 16 поєдинків і за цим показником ділив перше місце з Кобі Браянтом.

ЛеБрон Джеймс є єдиним чинним баскетболістом, який входить до першої шістки за кількістю різдвяних матчів.

• 3-6. Двейн Вейд - 13

• У сезоні 2022/23 ЛеБрон Джеймс набирає у середньому 27.4 очок, а також має за гру 8.2 підбирання, 6.7 передач та 1.2 перехоплення. У поточному чемпіонаті нападник "Лейкерс" зіграв 24 матчі.
  • В останніх шести матчах регулярного чемпіонату НБА Джеймс набирає як мінімум 30 очок.
  • "Лейкерс" йдуть 13-ми у Західній конференції НБА.
  • Різдвяні матчі у Національній баскетбольній асоціації проводяться з 1947 року.