У Бразилії триває церемонія прощання з Пеле

У Бразилії триває церемонія прощання з Пеле

У Бразилії триває церемонія прощання з Пеле
. AP Photos

З легендою світового футболу прощаються вболівальники та представники спорту.

У бразильському місті Сантус розпочалася церемонія прощання з легендарним футболістом Пеле, який помер наприкінці 2022 року.

Пеле помер 29 грудня в лікарні у Сан-Паулу. Тривалий час легенда світового футболу боровся з раком.

2 січня в Сантусі розпочалася церемонія прощання з Пеле. Її вирішили провести на стадіоні "Віла Бельміро" - домашній арені футбольного клубу "Сантус", за який футболіст провів 18 років кар'єри.

Стадіон "Сантоса" - "Віла Бельміро"
AP Photos

У "Віла Бельміро" труна з тілом Пеле перебуватиме упродовж дня. На прощання з ним прибули тисячі футбольних фанів.

Прощання фанів з Пеле
AP Photos

Збиратися фани на прощання з легендарним футболістом розпочали ще вночі. На похованні Пеле будуть присутні лише члени родини.

Фани на прощанні з Пеле
AP Photos

Серед присутніх на прощанні з Пеле - представники влади Бразилії та представники футболу. Зокрема, президент ФІФА Джанні Інфантіно, який назвав Пеле "зразковим спортсменом" та запропонував всім країнам назвати стадіони на його честь.

Джанні Інфантіно на церемонії прощання з Пеле
AP Photos

"Пеле мав особливу ауру. Коли ти знаходився поруч з ним, увесь світ зупинявся. Його життя - більше, ніж футбол. Він на краще змінив сприйняття щодо Бразилії, Південної Америки. Його спадок неможливо висловити словами", - сказав очільник ФІФА.

Через 24 години після прощання труну з тілом Пеле пронесуть вулицями Сантуса до дому його матері, після чого поховають на кладовищі. У Бразилії ж водночас оголошена 3-денна жалоба через смерть ексфутболіста.

Футболки з прізвищем Пеле
AP Photos

Смерть Пеле: останні новини

На початок