Інфантіно розкритикували за селфі поруч з мертвим Пеле перед його похованням. Президент ФІФА відповів, навіщо це зробив

Інфантіно розкритикували за селфі поруч з мертвим Пеле перед його похованням. Президент ФІФА відповів, навіщо це зробив

Інфантіно розкритикували за селфі поруч з мертвим Пеле перед його похованням. Президент ФІФА відповів, навіщо це зробив
. AP Photos

І розкритикував авторів цієї історії.

Президент ФІФА Джанні Інфантіно отримав критику на свою адресу через селфі, яке зробив під час церемонії прощання з легендарним футболістом Пеле біля труни з його тілом.

У понеділок-вівторок 2-3 січня відбулися прощальні заходи, пов'язані зі смертю Пеле. На стадіоні в Сантусі зібралися всі бажаючі попрощатися з легендарним футболістом.

Серед гостей церемонії був і Джанні Інфантіно. Президент ФІФА прибув до Сантуса у перший день прощальної церемонії, щоб попрощатися з Пеле.

Під час прощання Інфантіно вирішив зробити селфі з Пеле. Президент ФІФА став поруч із труною, де лежало тіло легендарного футболіста та зробив фотографію.

Джанні Інфантіно робить селфі поруч з тілом Пеле
AP Photos

На селфі з Інфантіно потрапили ще кілька людей, у кожного з яких була посмішка на обличчі. Після того, як фотографія з'явилася в Інтернеті, президента ФІФА розкритикували за неї.

Як Інфантіно відреагував на критику через селфі?

Президент ФІФА підготував допис на своїй сторінці в Instagram, у якому відповів на критику через фотографію під час церемонії прощання з Пеле.

Інфантіно відзначив, що не згоден з критикою на свою адресу. І стверджує, що фото його попросили зробити родичі футболіста, а також колишні партнери по команді Пеле.

"З жахом дізнався, що мене розкритикували деякі люди за селфі та фото під час церемонії прощання. Щодо інциденту з селфі, то партнери Пеле по команді вирішили зібратися разом. Але вони не розуміли, як його робити. Тож, щоб бути корисним, я взяв телефон одного з них та зробив фото всіх нас", - написав президент ФІФА.

Крім цього, Інфантіно відзначив, що засуджує осіб, які розкритикували його за фото, не знаючи контексту.

"Маю величезну повагу до Пеле та церемонії, що відбулася. І я б у жодному разі не зробив нічого такого, щоб свідчило про неповагу. Сподіваюся, що ті, хто це опублікував чи сказав, не знаючи чи не володіючи інформацією, мали б сміливість визнати, що вони були неправі щодо того, що сказали", - додав Інфантіно.

Пеле поховали у середу, 4 січня, біля стадіону "Сантуса" на кладовищі "Екуменіка". Воно входить до Книги рекордів Гінесса як найвище у світі (загальна висота складає 32 поверхи).

Смерть Пеле: останні новини

На початок