Україна - Словаччина: де дивитись футбол (плей-оф за вихід на молодіжне Євро-2023)

Україна - Словаччина: де дивитись футбол (плей-оф за вихід на молодіжне Євро-2023)

Україна - Словаччина: де дивитись футбол (плей-оф за вихід на молодіжне Євро-2023)
. Szymon Jaszczurowski

Де дивитися матч молодіжних збірних України та Словаччини.

Молодіжна збірна України зіграє свій "найважливіший матч" - це буде матч-відповідь плей-оф раунду за вихід на чемпіонат Європи-2023 проти Словаччини.

Перший матч Україна - Словаччина відбувся на полі словаків та завершився поразкою синьо-жовтих 2:3. Тож у матчі-відповіді Україна обов'язково повинна перемагати, аби поборотися за вихід на чемпіонат Європи.

Україна U21 - Словаччина U21 це номінально домашня гра для команди Руслана Ротаня, але відбудеться вона у польській Бельсько-Б'ялій. Через повномасштабне вторгнення Росії міжнародні матчі в Україні не відбуваються.

Бельсько-Б'яла
Getty Images
Усі новини перед грою читайте тут.

Україна - Словаччина: де дивитися (матч молодіжних збірних)

Матч Україна - Словаччина (молодіжні збірні) буде доступний безкоштовно для глядачів в Україні. Переглянути його можна буде на сайті Суспільне Спорт, Youtube-каналі Суспільне Спорт, а також регіональних телеканалах Суспільного. Тож дивитися Україна - Словаччина можна як в інтернеті, так і на телебаченні в Україні.

Початок гри Україна - Словаччина о 18:30 за київським часом. Пряма трансляція Україна - Словаччина: матч за вихід на Євро-2023 розпочнеться о 18:22.

Перед грою на регіональних телеканалах Суспільного дивіться передматчеву студію (початок о 18:00), обговорення результату з експертами буде також в ефірі регіональних телеканалів одразу після поєдинку.

Що потрібно Україні для виходу на Євро-2023

  • перемога з різницею в один гол - буде овертайм.
  • перемога з різницею в два та більше голів - вихід на Євро-2023.
  • нічия або поразка з будь-яким рахунком - виліт.
Читайте також: "Найважча гра на цьому етапі". Руслан Ротань - про вирішальний матч України U21 у плей-оф до Євро-2023
На початок