IBU продовжив термін відсторонення Росії та Білорусі у біатлоні: що про це відомо

IBU продовжив термін відсторонення Росії та Білорусі у біатлоні: що про це відомо

IBU продовжив термін відсторонення Росії та Білорусі у біатлоні: що про це відомо
. AP

Рішення підтримали 39 з 46 членів організації.

Конгрес Міжнародного союзу біатлону продовжив термін відсторонення Росії та Білорусі від участі у міжнародних турнірах. Про це повідомляється на офіційному Twitter організації.

Рішення щодо відсторонення було ухвалено під час засідання Конгресу IBU, який проходить в австрійському Зальцбургу. 39 з 46 членів проголосували за відсторонення російських та білоруських спортсменів, ще п'ять - утрималися.

У заяві IBU вказано, що рішення щодо відсторонення Росії та Білорусі діятиме "до наступних повідомлень". Тобто точний термін дії відсторонення є невідомим.

Крім відсторонення Росії та Білорусі від участі у міжнародних турнірах, Конгрес IBU також залишив у силі відсторонення федерацій Росії та Білорусі. Рішення підтримали 40 з 46 членів IBU і, як вказано у заяві Міжнародного союзу біатлону, воно діятиме до тих пір, поки федерації "не продемонструють дій на підтримку цінностей IBU".

Рішення Конгресу щодо продовження терміну відсторонення для Росії та Білорусі було прийняте відповідно до рекомендацій Виконавчого комітету IBU. У серпні орган IBU рекомендував Конгресу залишити у силі відсторонення обох країн, а самим федераціям Росії та Білорусі - дистанціюватися від війни в Україні.

Читайте також: Виконком IBU рекомендував продовжити відсторонення Росії та Білорусі від світового біатлону

Відсторонення Росії та Білорусі триває з березня, після того, як РФ здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Через це російська та білоруська збірні пропустили заключну частину сезону після Олімпіади-2022.

Що відомо

  • Новий сезон Кубка світу з біатлону розпочнеться 29 листопада й триватиме до 19 березня наступного року. Перший етап першості прийматиме фінський Контіолахті.
  • Через відсторонення Росія вже пропустила літній чемпіонат світу з біатлону.
Читайте також: Медальний залік літнього чемпіонату світу з біатлону: на якому місці Україна
На початок