Біатлон: Кубок світу
Медальний залік літнього чемпіонату світу з біатлону: на якому місці Україна

. Biathlon.com.ua

Українці здобули одну нагороду та стали однією з 12 збірних, які виграли медалі.

У Рупольдингу підійшов до завершення літній чемпіонат світу з біатлону. Упродовж чотирьох днів були розіграні 12 комплектів нагород: по шість серед дорослих біатлоністів та юніорів.

Програма літнього чемпіонату світу з біатлону складалася з суперспринтів та спринтів, тоді як у заключний змагальний день відбулися персьюти юніорів та масстарти за участі дорослих біатлоністів. Пропускали турнір у повному складі збірні Норвегії та Франції - решта команд, включно з Німеччиною та Швецією, які пропускали минулорічний чемпіонат світу, на турнірі були представлені.

Взяла участь на літньому чемпіонаті світу й збірна України. На світову першість у Рупольдингу українці відправилися основними складами на дорослий турнір, а також виступили на змаганнях серед юніорів.

Саме на юніорському турнірі Україні і вдалося здобути єдину медаль. Біатлоніст Віталій Мандзин став бронзовим призером літнього чемпіонату світу у гонці переслідування.

Завдяки медалі Мандзина Україні вдалося потрапити до медального заліку літнього чемпіонату світу з біатлону. І розділити восьме місце з чотирма іншими збірними: Болгарією, Фінляндією, Словаччиною та США.

Переможцем заліку літнього чемпіонату світу з біатлону стала Німеччина, яка здобула 11 нагород (чотири "золота"). До топ-3 також увійшли збірні Італії та Чехії.

• 8-12. США - 0+0+1 = 1

У порівнянні з медальним заліком на літньому ЧС-2021 Україна втратила дві позиції. Тоді українці з двома срібними нагородами Юлії Джими посіли шосте місце.

Переможцем медального заліку серед дорослих стала збірна Італії. Усі чотири нагороди на турнірі були здобуті представницями жіночої команди. Німеччина ж натомість тріумфувала у заліку юніорів.

• 29 листопада - старт сезону 2022/23 Кубка світу з біатлону в Контіолахті.