Британських коментаторів відсторонили від роботи через публічну образу тренерки з фігурного катання

Британських коментаторів відсторонили від роботи через публічну образу тренерки з фігурного катання

Британських коментаторів відсторонили від роботи через публічну образу тренерки з фігурного катання
AP

Що вони сказали.

Двох коментаторів з фігурного катання Саймона Ріда та Нікі Слейтера відсторонили від роботи на чемпіонаті світу, що проходить у французькому Монпельє. Про це повідомила пресслужба Міжнародного союзу ковзанярів.

На чемпіонаті світу з фігурного катання пройшли два змагальні дні. Перші медалісти визначилися у спортивних парах, де чемпіонами стали представники США - Алекса Кнірім та Брендон Фрейзер.

"Бронзу" спортивних пар здобули канадці Ванесса Джеймс та Ерік Редфорд. За сумою балів вони поступилися японцям Ріку Міурі та Рюїті Кіхарі, хоча посіли друге місце у довільній програмі.

Однією з експерток чемпіонату світу є колишня фігуристка Меган Дюамель - тренерка та експартнерка Еріка Редфорда. Саме вона стала жертвою образи з боку коментаторів.

Що сталося?

У перший день змагань британські коментатори висловилися щодо відсутності на чемпіонаті світу російських фігуристів, наголосивши, що їм шкода спортсменів. Дюамель відреагувала на це звернення в Twitter, розкритикувавши коментаторів.

"Коментатор на YouTube Міжнародного союзу ковзанярів сказав, що йому шкода, що росіяни не виступають на чемпіонаті світу. А потім вони визнали, що не часто дивляться фігурне катання, тому "не впевнені" щодо ротації стрибків", - написала Дюамель, натякнувши ISU, що є інші спеціалісти, які можуть займатися коментуванням турніру.

Коментатори продовжили роботу і підхопили твіт Дюамель. Обговорючи його, вони забули вимкнути мікрофон.

"Побачимо, чи їй це сподобається, якщо вона твітне", - сказав Слейтер.

"Не турбуйся щодо неї", - відповів Рід.

"Ми не згадували її ім'я, не згадували про неї як про тренерку".

"Ця с**а з Канади", - зазначив Рід.

Що відбулося далі?

У четвер, 24 березня, ISU підготував звернення, у якому засудив дії коментаторів та відсторонив їх від подальшої робти. А також вибачився перед Дюамель за роботу довірених осіб.

Дюамель підтвердила, що перед нею вибачилися не лише в ISU, але й Саймон Рід - автор образливої репліки. І зазначила, що не тримає жодних образ.

Що відомо

  • 1 березня Міжнародний союз ковзанярів оголосив про відсторонення спортсменів з Росії та Білорусі через вторгнення РФ в Україну.
  • На чемпіонаті світу Україна представлена у складі Івана Шмуратка (одиночний турнір), Софії Голіченко та Артема Даренського (пари), а також Максима Нікітіна та Олександри Назарової (танці на льоду).

Усе про виступ України на ЧС з фігурного катання

На початок