"Путін - символ терористичної агресії". Каратист Горуна - про супротив України у війні з РФ

"Путін - символ терористичної агресії". Каратист Горуна - про супротив України у війні з РФ

"Путін - символ терористичної агресії". Каратист Горуна - про супротив України у війні з РФ
. НОК

Український каратист розповів про службу в армії та те, як Україні вдається чинити супротив Росії.

Станіслав Горуна - один із учасників України на літній Олімпіаді-2020. Каратист здобув бронзову нагороду на олімпійському турнірі і загалом є одним із найтитулованіших українських спортсменів у цьому виді спорту.

24 лютого Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну, і Горуна став одним зі спортсменів, що проявили активну позицію щодо цього. Каратист вступив у лави Збройних сил України і закликав усіх долучатися до допомоги українській армії.

Читайте також: "Якщо хотіли зробити подарунок - переведіть гроші на підтримку армії". Каратист Горуна вступив у ЗСУ

Горуна продовжує підготовку у Львові. Хоча, за його словами, хотів відправитися у Маріуполь у той же день, коли російська армія завдала авіаудар по пологовому будинку.

У коментарі виданню CBS News Горуна розповів про те, як проходить його служба у Збройних Силах України. А також про те, як Україні вдається чинити такий потужний супротив Росії.

"Щодня вночі перед новинами ми перевіряємо, чи наші друзі та члени сімей у порядку, чи комусь щось треба. Тому, нема часу скаржитися або переосмислювати своє життя. Ось, як воно. Це критичний момент".

"У нас немає необхідної військової підготовки чи досвіду ведення боїв. Проте у будь-якому разі ми на своїй землі, ми вдома і готові її захищати. Якщо знадобиться, звісно, ми будемо вбивати. Ми будемо стріляти. У нас немає жодного вибору.

"Тепер Путін - це символ терористичної агресії. Насилля, якому він дав команду, немає пояснень. Він наказав своїм солдатам вбивати мирних людей в Україні. І якщо ми не будемо чинити супротив, це лише питання часу, коли він піде далі у Польщу, Словаччину, Естонію, Фінляндію і так далі".

"Зараз ми всі - справжня нація. Ми всі разом, тому, звичайно, я пишаюся своїм народом".

Як український спорт реагує на повномасштабне вторгнення РФ

На початок