"Ми все витримаємо разом". Призерка Токіо-2020 Магучіх відреагувала на вторгнення РФ в Україну

"Ми все витримаємо разом". Призерка Токіо-2020 Магучіх відреагувала на вторгнення РФ в Україну

"Ми все витримаємо разом". Призерка Токіо-2020 Магучіх відреагувала на вторгнення РФ в Україну
. Twitter Diamond League

Що сказала українська легкоатлетка.

У четвер, 24 лютого, Росія завдала повномасштабного вторгнення на територію України. Бойові дії проходять одразу по кільком територіях: з півночі, сходу та півдня.

Читайте також: Підрив нафтобази під Києвом, бої в Харкові та Білорусь. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн

Низка українських спортсменів вже відреагувала на нове вторгнення РФ в Україну. Учасники Олімпіади-2022 Дмитро Підручний та Дмитро Мазурчук увійшли у лави Національної Гвардії України. Більшість інших атлетів долучаються зі словами підтримки та засудженням військових дій з боку Росії.

Відреагувала на повномасштабне вторгнення в Україну і легкоатлетка Ярослава Магучіх - бронзова призерка Олімпіади-2020.

Магучіх після Ігор у Токіо потрапила під шквал критики через фото із представницею ОКР Марією Ласіцкене. Хоча згодом легкоатлетка наголошувала, що між Україною та Росією з 2014 року йде війна.

Після нового вторгнення Росії в Україну Магучіх підготувала пост у Facebook, де також звернулася до росіян, звинувативши їх у підтримці війни бездіяльністю.

"Декілька днів майже вся Україна прокидається від вибухів та пострілів. Росія почала війну з нами, але ми - сильний народ і даємо відпір. Сьогодні весь народ України допомагає нашій армії, один одному, чим може, ми все витримаємо разом"

"Для росіян: досить робити вигляд, що немає війни. Росія напала на Україну. Бомблять міста, стріляють по мирним жителям, і це наша реальність. Не роблячи нічого, ви підтримуєте війну. Ми не хочемо війни, але будемо захищати свій дім".

Останні реакції спортивного світу на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок