"Ми – Україна". Еліна Світоліна віддаватиме гроші, зароблені на турнірах, українській армії

"Ми – Україна". Еліна Світоліна віддаватиме гроші, зароблені на турнірах, українській армії

"Ми – Україна". Еліна Світоліна віддаватиме гроші, зароблені на турнірах, українській армії
. AP

Гравчиня написала патріотичного листа, в якому звернулася до українського народу.

Перша ракетка України, тенісистка Еліна Світоліна, заявила, що фінансово підтримуватиме Збройні сили України та гуманітарні сили в боротьбі з російською воєнною агресією. Про це вона повідомила у своїх соцмережах, написавши "листа Батьківщині".

"Зараз я далеко від Тебе, далеко від моїх близьких, далеко від мого народу, але ще ніколи моє серце не було таким теплим і наповненим Твоєю енергією, – звернулася до України Світоліна. – Важко висловити, наскільки Ти особлива. Ти сильна, красива і неповторна. Ти дала мені все, і я дорожу кожною часткою Тебе: твоєю культурою, твоєю освітою, твоїми землями, твоїми морями, твоїми містами, твоїм народом. Моїм народом".

"Мій народ, кожен день я боюсь за тебе. Я спустошена, очі не перестають плакати, моє серце не перестає кровоточити. Але я так пишаюся. Я дивлюся на наш народ, наших матерів, наших батьків, наших братів, наших сестер, наших дітей, вони такі хоробрі й сильні, коли захищають Тебе. Вони герої".

Світоліна пообіцяла, що всі гроші, які зароблятиме на турнірах, підуть на потреби української армії.

"Я зобов'язуюсь перерахувати призові гроші, зароблені мною на моїх наступних турнірах, на підтримку нашої армії та гуманітарних сил, щоб допомогти їм захистити Тебе, нашу країну. Україна, Ти нас об'єднуєш, Ти наша особистість, Ти наше минуле та наше майбутнє. Ми – Україна.
Нехай світ побачить це і допоможе нам об'єднати зусилля, щоб захистити тебе! Ти у всіх моїх думках та молитвах. Ти завжди зі мною. Україна – це я. Україна – це ми. Я пишаюся тим, що я українка".

Читайте також: Підрив нафтобази під Києвом, бої в Харкові та Білорусь. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн

Останні реакції українських спортсменів на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок