Двоє учасників Олімпіади-2022 приєднались до лав Нацгвардії України

Двоє учасників Олімпіади-2022 приєднались до лав Нацгвардії України

Двоє учасників Олімпіади-2022 приєднались до лав Нацгвардії України
. НОК

Серед них - і чемпіон світу з біатлону.

Двоє українських спортсменів, які ще цього лютого виступали на Зимових Олімпійських іграх у Пекіні, приєднались до Національної гвардії України. Мова йде про біатлоніста Дмитра Підручного та двоборця Дмитра Мазурчука.

Про це повідомив спортивний журналіст Андрій Сеньків на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на слова Підручного. Також цю інформацію Суспільне Спорт підтвердив і сам біатлоніст.

І Підручний, і Мазурчук - представники Тернопільської області, де й служать наразі.

Раніше український біатлоніст також заявив, що члени збірної України не братимуть участі в подальших етапах Кубка світу й залишатимуться в Україні, аби боронити кордони своєї держави.

Читайте також: Збірна України з біатлону достроково завершила сезон: на останніх етапах Кубка світу не стартуватиме

"Шановна біатлонна сім’я, мої міжнародні друзі та вболівальники. Я та моя команда залишаємося в Україні, щоб захистити наші домівки та сім’ї від російських збройних сил, які вторгнулися в Україну 24 лютого. У подальших змаганнях ніхто не збирається брати участь. Я прошу вас допомогти нам. Ось що ви повинні зробити:

1. Задонатити. Офіційний банківський рахунок для допомоги українській армії тут.

2. Виходьте на вулиці свої міст. Попросіть вашу владу та НАТО допомогти нам.

3. Перевіряйте будь-яку інформацію, яку читаєте про російське вторгнення, у кількох джерелах.

Тільки не кажіть мені, що спорт поза політикою. Це пов’язано! Солдати та мирні жителі моєї батьківщини гинуть, коли ви це читаєте. Прошу вас, не залишайтеся осторонь, будь ласка", - написав спортсмен у своєму Instagram.

Що відомо

  • Дмитро Мазурчук - 23-річний двоборець, Дмитро Підручний - 30-річний біатлоніст. Обидва проживають у місті Тернопіль.
  • Обидва спортсмени брали участь в Олімпійських іграх у Пекіні. Зокрема, Мазурчук став 32-м у змаганнях із великим трампліном і 36-м - з нормальним. Підручний, своєю чергою, взяв участь у шести гонках в рамках Олімпіади. Найкращий результат в особистій дисципліні українець показав у спринті - 13-те місце.
  • Для Мазурчука Ігри в Пекіні стали дебютними, коли для Підручного вже третіми в кар'єрі.
  • За кар'єру Мазурчук ще не здобував медалі на чемпіонатах світу чи на етапах Кубка світу. Водночас Підручний є переможцем світової першості в гонці переслідування (2019).

Останні реакції спортивного світу на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок