Українець Окіпнюк зупинився в фіналі лижної акробатики Олімпіади-2022: результат

Українець Окіпнюк зупинився в фіналі лижної акробатики Олімпіади-2022: результат

Українець Окіпнюк зупинився в фіналі лижної акробатики Олімпіади-2022: результат
. НОК

Олександр Абраменко у фінал пройшов.

Україна втратила одного представника у фіналі лижної акробатики на Олімпіаді-2022. Олександр Окіпнюк не зміг вийти у "золотий" фінал змагань.

Абраменко та Окіпнюк потрапили у список фіналістів Олімпійських ігор у Пекіні. 33-річний Абраменко відібрався у фінал ще за підсумками першої спроби. А ось Окіпнюк показав найкращий результат у кар'єрі, стрибнувши на 125 балів у другій спробі.

Читайте також: Два українці вийшли у фінал лижної акробатики на Олімпіаді-2022

Фінальна частина змагань складалася з двох етапів, а тому Абраменко та Окіпнюк мали ще потрапити у топ-6 найкращих за підсумками виступів у першому фіналі. Абраменко пройшов у фінал, а ось Окіпнюк припинив виступи.

Як виступили українські фристайлісти?

У першому фіналі 12 спортсменів мали по два стрибки для того, щоб показати високий результат. Враховувалася лише оцінка за найкращий стрибок.

Окіпнюк виконав невдалу першу спробу, не втримавшись на ногах під час приземлення, за що отримав лише 91.40 балів. А ось у Абраменко стрибок вийшов - 123.53 бали та йшов на проміжному четвертому місці.

У другій спробі Окіпнюк ризикнув, взявши стрибок зі складністю 4.9 замість 4.525. І хоча виступив краще, не пройшов у фінал - 122.01 бали набрав 23-річний фристайліст. Абраменко не покращив результат у другій спробі (113.57 балів), тож мав очікувати на результати конкурентів.

У підсумку Абраменко увійшов у шістку найкращих. А ось Окіпнюк у фіналі показав дев'ятий результат і туди не пройшов.

Фристайл. Лижна акробатика. Фінал

  • 5. Олександр Абраменко 123.53 бали
  • 9. Олександр Окіпнюк - 122.01 балів

Хто такий Олександр Окіпнюк

  • 23-річний український фристайліст, представник Закарпатської області.
  • Олімпіада-2022 для Окіпнюка - перша у кар'єрі. Перед цим він також дебютував на чемпіонаті світу у 2021 році, посівши 12-е місце.
  • Найкращий результат Окіпнюка на етапах Кубка світу - 10-е місце в американському Дір Веллі.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок