Меркушина замінить Джиму у складі України в жіночій естафеті Антгольцу: у чому причина

Меркушина замінить Джиму у складі України в жіночій естафеті Антгольцу: у чому причина

Оновлено
Меркушина замінить Джиму у складі України в жіночій естафеті Антгольцу: у чому причина

Склад жіночої команди буде оновлений.

Відбулася зміна у складі жіночої збірної України з біатлону на сьомому етапі Кубка світу, що проходить в Антгольц-Антерсельві. Естафета відбудеться в суботу, 22 січня, о 16:00. Пряма трансляція гонки - тут.

Збірна України мала стартувати у жіночій естафеті Антгольцу у складі Валентини Семеренко, Дар'ї Блашко, Юлії Джими та Олена Білосюк. У такому форматі спортсменки бігли б уперше у сезоні 2021/22.

Читайте також: Старт-лист на жіночу естафету Кубка світу в Антгольці: в якому складі Україна

Утім, перед стартом гонки відбулася зміна у складі жіночої команди. Замість Юлії Джими, яка мала бігти третій етап Кубка світу, на нього поставили Анастасію Меркушину.

За інформацією порталу Biathlon.com.ua, рішення змінити склад жіночої естафети було ухвалене після аналізу стану Джими. Лідерка збірної України отримала від тренерів можливість відпочити.

Оновлено. Перед самим стартом гонки тренерський штаб збірної України вдруге змінив рішення - Юлія Джима повернулася на третій етап, а Анастасія Меркушина не стартує.

Перед жіночою естафетою Джима брала участь в індивідуальній гонці (дистанція 15 км). Її українська біатлоністка закінчила з одним із найгірших результатів у кар'єрі - 80-е місце з сімома хвилинами штрафу.

Читайте також: Дві українки - у топ-40 індивідуальної гонки Кубка світу в Антгольці: результат

Крім того, під питанням участь біатлоністки і у заключній гонці перед Олімпіадою-2022 - масстарті. Джима - єдина представниця України, що відібралася у гонку з масовим стартом.

Таким чином, склад збірної України у жіночій естафеті виглядатиме наступним чином:

  • Валентина Семеренко - Дар'я Блашко - Анастасія Меркушина - Олена Білосюк

Що означає відсутність Джими у складі жіночої естафети?

  • Джима уперше в сезоні 2021/22 не виступить у жіночій естафеті. Вона була єдиною українською біатлоністкою, яка потрапляла у склад трьох попередніх естафет.
  • Збірна України з біатлону вперше виступить у жіночій естафеті саме у такій четвірці.
  • Анастасія Меркушина втретє потрапила у склад на естафету. В Естерсунді вона бігла перший етап, а у Рупольдингу - останній.
  • Меркушина - єдина українка, яка виступить в естафеті після участі в індивідуальній гонці. Там вона посіла 37-е місце - її найкращий результат у сезоні.
Читайте також: "Чула, що ця гонка мала бути відбірковою". Меркушина - про непотрапляння у склад на Олімпіаду-2022

Біатлон: Кубок світу 2021/22 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на телеканалі UA: Перший.

Слухайте епізод подкасту "Коментаторська" про склад збірної України на Олімпіаду-2022 та представлення спортсменів за різними видами спорту

Що далі

  • Субота, 22 січня, 13:50. Чоловіки, масстарт (15 км)
  • Субота, 22 січня, 16:00. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 23 січня, 13:15. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
  • Неділя, 23 січня, 16:15. Жінки, масстарт (12.5 км)

На початок