"Сподіваюсь, далі буде краще". Підручний і Дудченко - про спринт на етапі Кубка світу в Рупольдингу

"Сподіваюсь, далі буде краще". Підручний і Дудченко - про спринт на етапі Кубка світу в Рупольдингу

Ексклюзивно
"Сподіваюсь, далі буде краще". Підручний і Дудченко - про спринт на етапі Кубка світу в Рупольдингу
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Ексклюзивні коментарі українських біатлоністів для Суспільне Спорт.

Чоловіча збірна України з біатлону розпочала виступ на шостому етапі Кубка світу в німмецькому Рупольдингу. Одразу четверо українців потрапили в тридцятку найкращих у спринтерській гонці, а лідер команди - Дмитро Підручний - зумів першим серед українців потрапити в топ-10 на змаганнях такого рівня.

Після гонки Підручний і Антон Дудченко поділились із Суспільне Спорт враженнями від виступу, оцінили швидкісну трасу та прокоментували прийдешній виступ у естафеті.

Читайте також: Підручний - сьомий, чотири українці - у топ-30 спринту на Кубку світу в Рупольдингу: результат
 • Дмитро Підручний

"Як бачимо, не все вийшло, бо допустив один промах, але сьогодні набагато краще почувався на рубежі - намагався згадати найкращі гонки, коли я добре стріляв і сьогодні намагався це реалізувати. На жаль, з першим пострілом стоячи трохи поспішив. Далі відпрацював на "добре", відзначав хороші постріли. Те саме і лежачи - працював чітко, налаштовувався так, щоб стріляти не швидко, а точно.

Зробили корекцію у нюансах зі стрільби: позавчора та вчора на тренуваннях намагалися це реалізувати. І вчора на тренуванні не було жодного промаху, все було чітко, та й сьогодні на стрільбі все виходило, але цей один промах… На жаль, поспішив із цим пострілом, не допрацював.

Тут дуже швидкісна траса, де потрібно постійно утримувати високий темп, тут немає крутих спусків. Підхід до рубежу здається досить легким, рівнинним, але якщо ти хочеш тримати темп і не програвати на цьому підході - ти маєш там теж працювати. Думаю, це грає певну роль, тому що потрібно дуже добре працювати до стрільбища, і, можливо, для когось це високий темп, а для деяких, можливо, навпаки - легкий підхід, і пульс падає. Це особливості кожного зі спортсменів. Стрільбище на перший погляд легке, але насправді тут досить важко стріляти".

 • Антон Дудченко

"Я задоволений тим, що сьогодні біглося легше, ніж в Обергофі. Тут значно легша траса, але за самопочуттям сьогодні було набагато краще. Дещо не впорався на стрільбі лежачи -  були слизькі килимки, і після першого пострілу права рука трішки "попливла", довелося змінювати приготування до стрільби. Через це з одним промахом дещо довго перебував на рубежі. А так я задоволений тим, що вже є прогрес, якщо порівнювати з Обергофом, тому, сподіваюсь, далі буде тільки краще. Сьогодні була ідеальна траса, і погодні умови були чудові - зовсім не було вітру. Але навіть за самопочуттям сьогодні відучував себе краще, і це дає надію, що з кожним стартом я буду розбігатися і розбігатися. Я думаю, що на естафету, як і на будь-яку іншу гонку, одна ціль - показати свій найкращий результат, який ти наразі можеш. Звісно, вище за голову не стрибнеш, але потрібно показати саме те, що ти вмієш, і те, що ти можеш на цей момент".

Читайте також: "Відпрацював на максимум". Богдан Цимбал встановив особистий рекорд кар'єри на Кубку світу

Яким був спринт на шостому етапі Кубка світу 2021/22 для Дмитра Підручного та Антона Дудченка: ключові показники

Дмитро Підручний
 • Результат на фініші: 7-ме місце (0+1) – відставання 47.1 секунди від переможця - француза Кантена Фійона Майє.
 • Час проходження дистанції: 8-ме місце – відставання 22.4 секунди від найшвидшого на дистанції - француза Кантена Фійона Майє.
 • Час роботи на вогневих рубежах: 42-ге місце – 52.5 секунди на 10 мішеней.
Антон Дудченко
 • Результат на фініші: 26-те місце (1+0) – відставання 1:15.1 хвилини.
 • Час проходження дистанції: 36-те місце – відставання 46.8 секунди.
 • Час роботи на вогневих рубежах: 45-тє місце – 53.1 секунди на 10 мішеней.

Що далі

 • П'ятниця, 14 січня, 15:30. Жінки, естафета (4х6 км)
 • Субота, 15 січня, 15:30. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
 • Неділя, 16 січня, 13:45. Жінки, гонка переслідування (10 км)
 • Неділя, 16 січня, 15:45. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
Читайте також: Біатлон: онлайн-трансляція шостого етапу Кубка світу 2021/22 (Рупольдинг, 12-16 січня)
На початок