Найкраща з українок - 37-а в спринті Кубка світу в Рупольдингу: результат

Найкраща з українок - 37-а в спринті Кубка світу в Рупольдингу: результат

Найкраща з українок - 37-а в спринті Кубка світу в Рупольдингу: результат
Dmytro Yevenko

Найкращий результат показала Юлія Джима.

Шостий етап Кубка світу з біатлону в Рупольдингу розпочався жіночою спринтерською гонкою. Участь у гонці взяли 111 біатлоністів.

На етапі у Рупольдингу одразу кілька збірних внесли зміни у склад біатлоністів. Норвегія, зокрема, не взяла із собою основу чоловічої збірної, у жіночу ж не увійшли норвежка Інгрід Тандреволл та Іда Лієн.

Читайте також: Основа чоловічої збірної Норвегії з біатлону пропустить шостий етап Кубка світу

У жіночій команді України також відбулися зміни. Зокрема, на етап Кубка світу повернулися Олена Білосюк, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко, які під час попереднього етапу Кубка світу в Обергофі перебували на зборі в Поклюці.

У спринті мали взяти участь п'ять біатлоністок: Юлія Джима, Дар'я Блашко, Валентина Семеренко, а також Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Проте жодній зі спортсменок не вдалося зачепитися навіть за топ-40.

Читайте також: Старт-лист на жіночий спринт шостого етапу Кубка світу з біатлону: коли стартують українки

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима. Лідерка збірної України припустилася лише однієї хиби на вогневих рубежах - на першій стрільбі.

Проте ходом Джима виглядала повільніше, аніж на попередніх етапах. Ходом по дистанції вона показала 38-й результат з відставанням у 1:13 хвилини від найшвидшої Ельвіри Еберг.

У відстані в десять секунд від Джими фінішувала Ірина Петренко. Вона закінчила спринт взагалі без хиб на стрільбищі, проте ходом програла ще більше - 1:55 хвилини лідерці та 42 секунди Джимі.

На фініші Петренко посіла 41-е місце. Це другий результат серед українських біатлоністок.

З одним колом штрафу закінчила гонку і Валентина Семеренко. Проте вона також показала невисоку швидкість по дистанції - майже 1:40 хвилини вона програла Ельвірі Еберг.

Валентині Семеренко вдалося відібратися у гонку переслідування. Однак стартуватиме вона з найнижчих позицій.

А ось Дар'я Блашко навіть не втрималася у топ-60. Вона також припустилася лише однієї хиби на вогневих рубежах, але ходом програла майже три хвилини.

Щодо Анастасії Меркушиної, то вона заробила на першій стрільбі коло штрафу, вийшовши з найгіршим результатом серед українок - за межами топ-80. Покращити його завдяки "стійці" Меркушиній не вдалося - ще одне коло штрафу, і вона також не потрапила у переслідування.

Переможницею гонки стала шведка Ельвіра Еберг. На фініші вона випередила норвежку Марте Олсбю Ройзеланд на 21 секунду, закривши усі десять мішеней. У топ-3 італійка Доротея Вірер.

Кубок cвіту. Шостий етап (Рупольдинг): жіночий спринт. Результат

 1. Ельвіра Еберг (Швеція, 0+0) 19:45.2
 2. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0) +21.6
 3. Доротея Вірер (Італія, 0+0) +29.7
 4. Дінара Алімбєкава (Білорусь, 0+0) +30.2
 5. Жюстін Бреза-Буше (Франція, 0+1) +40.0
 6. Ліза Тереза Гаузер (Австрія, 0+0) +42.1

...

 • 37. Юлія Джима (Україна, 1+0) +1:45.8
 • 41. Ірина Петренко (Україна, 0+0) +1:56.5
 • 47. Валентина Семеренко (Україна, 1+0) +2:03.9
 • 82. Дар'я Блашко (Україна, 1+0) +2:59.0
 • 88. Анастасія Меркушина (Україна, 1+1) +3:09.4
На початок