Основа чоловічої збірної Норвегії з біатлону пропустить шостий етап Кубка світу

Основа чоловічої збірної Норвегії з біатлону пропустить шостий етап Кубка світу

Основа чоловічої збірної Норвегії з біатлону пропустить шостий етап Кубка світу
AP

Біатлоністи будуть готуватися до Олімпіади-2022, і у Рупольдингу виступлять іншим складом.

Основний склад чоловічої збірної Норвегії, а також кілька представниць жіночої основи, пропустять шостий етап Кубка світу з біатлону, який відбудеться у німецькому Рупольдингу.

Етап у Рупольдингу стане передостаннім у розкладі Кубка світу з біатлону перед Олімпійськими іграми. Після німецького етапу біатлоністи змагатимуться ще в італійському Антгольці, а вже потім - на Іграх у Пекіні.

На шостому етапі не виступлять усі лідери збірної Норвегії: Йоганнес та Тарьєй Бьо, Штурла Легрейд, Ветле Шостад Крістіансен, а також Зіверт Баккен - №14 загального заліку Кубка світу.

У складі жіночої команди будуть відсутні Інгрід Тандреволл та Іда Лієн. Натомість володарка Великого кришталевого глобусу Тіріл Екгофф повернеться до складу збірної Норвегії після пропущеного етапу в Обергофі.

Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: на якому місці Україна після п'яти етапів

Склад збірної Норвегії на етап у Рупольдингу

  • Жіноча команда: Тіріл Екгофф, Каролін Кноттен, Марте Олсбю Ройзеланд, Рагнхільд Фемстейнвейк, Кароліне Ердаль, Юні Арнеклейв

Юні Арнеклейв може уперше виступити на рівні Кубка світу з біатлону. У сезоні 2021/22 біатлоністка змагалася на Кубку IBU (найкращий результат - "бронза" у спринті в Брезно-Осрблі).

  • Чоловіча команда: Александр Ф'єльд Андерсен, Сверре Дален Аспенес, Гавард Богетвейт, Зіндре Ф'єльхем Йорде, Ерлен Бйонтегор, Йоганнес Дале

Гавард Богетвейт, Сверре Дален Аспенс та Зіндре Ф'єльхем Йорде уперше виступлять на етапі Кубка світу з біатлону. Ерлен Бйонтегор, Александр Ф'єльд Андерсен та Гавард Богетвейт входять у топ-3 загального заліку Кубка IBU.

Підсумки етапу Кубка світу в Обергофі у відеоформаті

Що відомо

  • Відомий список із семи біатлоністів, що потрапили у склад олімпійської збірної Норвегії: Йоганнес Бьо, Тарьєй Бьо, Ветле Шостад Крістіансен, Штурла Легрейд, Тіріл Екгофф, Марте Олсбю Ройзеланд та Іда Лієн.
Читайте також: Норвегія оголосила перший список спортсменів на зимову Олімпіаду-2022: хто туди увійшов
  • Норвегія - не перша збірна, яка цілеспрямовано пропускає етап Кубка світу з метою підготовки до Олімпіади-2022. Чоловіча команда України у складі Дмитра Підручного, Артема Прими, Антона Дудченка та Богдана Цимбала не виступила на четвертому етапі в Ансі.
  • На етапі у Рупольдингу відбудуться шість гонок: чоловічі та жіночі спринти, гонки переслідування та естафети.
На початок