Олена Білосюк повернеться у склад України на етап Кубка світу в Рупольдингу

Олена Білосюк повернеться у склад України на етап Кубка світу в Рупольдингу

Ексклюзивно
Олена Білосюк повернеться у склад України на етап Кубка світу в Рупольдингу
. Dmytro Yevenko

Біатлоністка пропускає етап в Обергофі, але у наступному має взяти участь.

Автор коментаря: Андрій Сухецький

Перед стартом шостого етапу Кубка світу з біатлону у складі жіночої збірної України відбудеться зміна. На етап відправиться капітанка команди Олена Білосюк, про що повідомив у коментарі Суспільне Спорт старший тренер збірної України Урош Велепець.

Білосюк разом із Юлією Джимою була однією з двох українських біатлоністок, які взяли участь на усіх чотирьох етапах Кубка світу. І авторкою найкращого результату сезону у складі України: у персьюті Гохфільцена Білосюк показала 13-й результат.

На етап Кубка світу в Обергофі 34-річна біатлоністка не відправилася, залишившись замість цього на зборі в Поклюці разом із Анастасією Меркушиною та Іриною Петренко, які відновлюються після наслідків інфекційного захворювання. Однак у Рупольдингу повернеться до складу жіночої збірної.

Читайте також: Збірна України з біатлону визначилася зі складом на етап Кубка світу в Обергофі: які зміни відбулися

Що сказав Урош Велепець про повернення Білосюк?

За словами тренера жіночої команди, біатлоністка продовжує тренуватися у Поклюці. Та готується до повернення до виступів на етапах Кубка світу.

"Вона [Білосюк] тренується в Поклюці, разом з Меркушиною, Петренко та тренером Кравченком. Нормально тренується. Будемо її забирати. У Рупольдингу вона уже буде", - сказав Велепець.

Водночас, Велепець не повідомив, кого саме має замінити Білосюк на етапі у Рупольдингу. Та на яких гонках планується її участь.

Що відомо

  • Наприкінці 2021 року Білосюк взяла участь у спринтерській гонці на чемпіонаті України з біатлону. Однак виступила під чужим прізвищем, а її результат не було вказано у підсумковому протоколі.
Читайте також: Олена Білосюк виступила на чемпіонаті України з біатлону під чужим прізвищем: як вона це пояснила
  • На етап Кубка світу в Обергоф відправилися Катерина Бех та Валентина Семеренко, які востаннє змагалися на цьому рівні ще в Естерсунді.
  • Білосюк двічі фінішувала у топ-20 у сезоні 2021/22 - крім 13-го місця у Гохфільцені, вона посіла 18-е місце у спринті на етапі в Ансі.
На початок