"Єдина людина, яка проти, – Ділліан Вайт". Промоутер Усика Красюк – про можливість бою з Ф'юрі

"Єдина людина, яка проти, – Ділліан Вайт". Промоутер Усика Красюк – про можливість бою з Ф'юрі

"Єдина людина, яка проти, – Ділліан Вайт". Промоутер Усика Красюк – про можливість бою з Ф'юрі
AP

Красюк вважає, що Джошуа може поступитися й зачекати з реваншем, проте схиляється до того, що бій таки відбудеться, адже гарантій, що в разі такого кроку умови британця будуть виконані, немає.

Промоутер українського чемпіона світу з боксу в надважкій вазі Олександра Усика – Олександр Красюк – розповів у інтерв'ю BoxOffice, проти кого, найімовірніше, проведе наступний поєдинок його підопічний, та яка наразі ситуація з можливим боєм із Тайсоном Ф'юрі.

Усику належать три головні пояси суперважкої категорії: WBA, IBF та WBO. Титулом WBC володіє саме британець Ф'юрі. Об'єднавчий бій між цими боксерами гарантуватиме появу першого в історї абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

Проте, перш ніж зустрітися з Ф'юрі боксер, скоріше за все, проведе бій-реванш із британцнем Ентоні Джошуа, в якого восени відібрав чемпіонські титули.

Читайте також: Олександр Усик - серед найкращих боксерів суперважкої категорії за версією видання BoxingTalk

Що з цього приводу каже Олександр Красюк

За словми промоутера, бій Усик – Ф'юрі хочуть усі, крім британця Ділліана Вайта – обов'язкового претендента на пояс Ф'юрі, якого призначила WBC.

"Розмови про поєдинок Усика й Ф'юрі мають дуже серйозне підґрунтя. Проведення цього бою хочуть Ф'юрі, його промоутери й менеджери та Усик, його промоутери й менеджери. Ентоні Джошуа не проти, щоб відбувся цей бій – як і його промоутер Едді Гірн", – стверджує Красюк.

"Єдина людина, яка проти всього цього, – Ділліан Вайт. Але тут його промоутер більше "за", тому що преслідуються дещо інші інтереси. Насправді Гірн більше за те, щоб поєдинок Усик – Ф'юрі відбувся, ніж навпаки. Але, з точки зору його бізнесу, провести для свого підопічного Вайта поєдинок із чемпіоном Ф'юрі в Британії – теж солодка булочка".

Що стосується Джошуа, Красюк певен, що той "готовий посунутися тільки за гарантії, що наступний поєдинок він проведе з переможцем. Але жодна людина на планеті не може цього гарантувати, враховуючи позов до суду Ділліана Вайта".

Найвірогіднішим варіантом наступних поєдинків між цими боксерами Красюк називає бої Ф'юрі – Вайт та Усик – Джошуа-2.

Читайте також: "У нас чимало пропозицій з усього світу". Промоутер Джошуа - про бій-реванш з Усиком

Що відомо

  • Одразу після першого бою між Усиком і Джошуа боксери заговорили про бажання реалізувати опцію реваншу, прописаного в контракті, проте остаточно про нього досі не домовилися. Промоутер Джошуа та Вайта Едді Гірн назвав імовірним часом проведення бою квітень 2022 року та заявив, що Джошуа хоче битися тільки з Усиком.
  • Про бажання влаштувати об'єднавчий бій із українцем неодноразово заявляв Ф'юрі та представники його команди. Попри це британець не назвав поєдинок проти українця серед бажаних на найближчий час.
  • Ф'юрі зобов'язали провести бій із Вайтом, але через судову тяганину претендента з WBC чемпіон хоче встигнути до Вайта зустрітися ще з кимось у ринзі та планує зробити це в березні наступного року без чемпіонського пояса на кону. Це означає, що можливй бій із Усиком відкладається ще далі.
Читайте також: Тайсон Ф'юрі не битиметься з Вайтом у наступному бою: що це означає для Усика
На початок