Чотири українські легкоатлетки виступлять на змаганнях рівня Continental Tour

Чотири українські легкоатлетки виступлять на змаганнях рівня Continental Tour

Чотири українські легкоатлетки виступлять на змаганнях рівня Continental Tour

Останні змагання для Анни Рижикової та Вікторії Ткачук.

Легкоатлетичний сезон для українських спортсменів підходить до завершення. Минулого тижня у швейцарському Цюриху пройшов фінал Діамантової ліги. А згодом у Берліні відбувся ще один легкоатлетичний старт за участю стрибунок Юлії Левченко, Ірини Геращенко (висота) та Марини Бех-Романчук (довжина).

Читайте також: Левченко удруге в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту, Геращенко - п'ята

У вівторок, 14 вересня, заключні виступи у рамках турніру Continental Tour проведуть ще чотири українські легкоатлетки. У хорватському Загребі змагатимуться бігунка Анна Рижикова та стрибунка Марія Сіней. А у швейцарській Беллінцоні виступлять ще одна бігунка Вікторія Ткачук та стрибунка із жердиною Марина Килипко.

Для Ткачук та Рижикової участь на турнірах у Беллінцоні та Загребі стане першою після фіналу Діамантової ліги. У Цюриху Рижикова та Ткачук посіли третє та четверте місця відповідно.

Читайте також: Чотири українські атлети фінішували на подіумі фіналу Діамантової ліги

Як виглядають старт-листи за участю українок?

  • Анна Рижикова, біг на 400 метрів з бар'єрами (вівторок, 14 вересня, 19:03, Загреб)

Рижикова на турнірі у Загребі змагатиметься у якості головної претендентки на перемогу. Саме час українки є найкращим у сезоні серед інших учасниць забігу.

Головними опонентками Рижикової у Загребі стануть представниця Ямайки Жаньєв Расселл, а також Джанна Вудрафф з Панами. У фіналі Діамантової ліги Рижикова випередила обох суперниць, які посіли п'яте та сьоме місця відповідно.

  • Марія Сіней, потрійний стрибок (вівторок, 14 вересня, 19:30, Загреб)

24-річна Марія Сіней - українка, що не брала участь на Олімпійських Іграх у Токіо. На чемпіонаті України Сіней посіла друге місце з результатом 13.49 метри. Марія проводитиме три міжнародні змагання у сезоні.

Головною претенденткою на перемогу в Загребі у секторі потрійного стрибка стане представниця Ямайки Шанейка Ріккетс. У 2021 році вона показала результат 14.98 метри. Також претендуватиме на нагороду стрибунка з Домініканської республіки Тея Лафон.

  • Марина Килипко, стрибки із жердиною (вівторок, 14 вересня, 20:50, Белінцона)

Ще одна учасниця Олімпійських Ігор у Токіо потрапила до списку учасниць на турнірі в Белінцоні. Він стане для українки третім у вересні: перед ним Килипко посіла третє місця в Карлсруе та стала четвертою в Іннсбруку.

На турнірі в Белінцоні виступить гречанка Катеріна Стефаніді, яка на Олімпіаді-2020 зупинилася у кроці від медалі. Також змагатися на ньому буде словенка Тіна Шутей, з якою Килипко розділила п'яте місце у фіналі Олімпійських Ігор.

Читайте також: "Я сама, абсолютно сама". Українка Килипко - про Олімпіаду та відсутність тренера
  • Вікторія Ткачук, біг на 400 метрів з бар'єрами (вівторок, 14 вересня, 21:39, Белінцона)

Вікторія Ткачук після четвертого місця у фіналі Діамантової ліги змагатиметься у Белінцоні. Вона потрапила до шістки учасниць фіналу забігу на 400 метрів з бар'єрами, перед цим оновивши особистий рекорд, пробігши дистанцію за 53.76 секунд.

Головною претенденткою на перемогу буде бронзова призерка Токіо-2020 Фемке Бол. Саме Бол виграла у фіналі Діамантової ліги на цій дистанції, випередивши на фініші Ткачук на 1.76 секунди. Також у Белінцоні виступлять ще дві учасниці того фіналу - американка Кара Неня Гейлі та швейцарка Лея Шпрунгер.

Що відомо

  • На Олімпіаді-2020 Рижикова, Ткачук та Килипко змагалися у фіналах своїх легкоатлетичних дисциплін. Рижикова та Килипко увійшли у топ-5.
  • Рижикова та Ткачук за участь у етапах Діамантової ліги заробили 32 та 10.5 тисяч доларів відповідно.
Читайте також: Скільки грошей заробили українські легкоатлети за участь у сезоні Діамантової ліги
  • Найкращі результати у фіналі Діамантової ліги-2021 показали Ярослава Магучіх та Андрій Проценко (стрибки у висоту).
На початок