Левченко удруге в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту, Геращенко - п'ята

Левченко удруге в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту, Геращенко - п'ята

Левченко удруге в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту, Геращенко - п'ята
AP

Результати змагань Continental Tour Silver у Берліні.

Легкоатлетичний літній сезон 2021 року поступово завершується. Кілька днів тому у Цюриху відбувся фінал Діамантової ліги, а чи не останнім стартом для стрибунок у висоту став турнір у Берліні (проходить в рамках Continental Tour Silver) на легендарному Олімпійському стадіоні.

Читайте також: Ярослава Магучіх з повтором особистого рекорду сезону - друга у фіналі Діамантової ліги

На цей старт отримали запрошення дві українські стрибунки - Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Ярослава Магучіх уже завершила свій сезон. Крім двох українок у Берліні також змагалися Марія Ласіцкене, Нікола Макдермотт, Каріна Демідік, Мірелі Демірева та ще п'ять спортсменок.

Для Левченко та Геращенко цей сезон складається кардинально протилежно: Ірина постійно випереджає свою партнерку по команді, а Юлія лише одного разу на міжнародному старті фінішувала на подіумі.

У Берліні українки показали однаковий результат - 1.89 м, але цього разу вище місце здобула саме Юлія Левченко.

Спортсменки почали змагання з висоту 1.80 м, тоді була планка на 1.85 м - обидві ці висоти Левченко взяла з першої спроби, а Геращенко з другої. Після цього українки синхронно з першої спроби взяли 1.89 м (за спробами була попереду Левченко).

Після висоти 1.89 м у секторі залишилося лише п'ять спортсменок: Левченко, Геращенко, Ласіцкене, Макдермотт та Демірєва. У боротьбі за нагороди визначальними стали уже 1.92 м - його не взяли ні українки, ні болгарка.

Як наслідок, третє місце визначали за кількістю спроб: Левченко усі висоти брала з першої спроби, тому фінішувала на подіумі. Демірєва опинилася на четвертому місці, а Геращенко - п'ята.

Переможниця визначилася на висоті 1.98 м: планку підкорила Ласіцкене, а от Макдермотт не змогла. Залишившись наодинці в секторі, представниця "нейтральних атлетів" замовила висоту 2.02 - безуспішно.

  • Continental Tour Silver. Стрибки у висоту. Результати
  1. Марія Ласіцкене ("Нейтральна атлетка) - 1.98 м
  2. Нікола Макдермотт (Австралія) - 1.95 м
  3. Юлія Левченко (Україна) - 1.89 м
  4. Мірела Демірєва (Болгарія) - 1.89 м
  5. Ірина Геращенко (Україна) - 1.89 м

Що означає цей результат

  • Юлія Левченко удруге в сезоні на міжнародному старті закінчила змагання на подіумі. Вона також була третьою на турнірі в Фінляндії на початку червня (більше трьох місяців тому).
  • Результат Ірини Геращенко - 1.89 м - найгірший для неї у цьому сезоні. Вона провела 14 змагань (як в Україні, так і закордонних) - постійно стрибала вище 1.90 м.

Вибір редакції

На початок