"Він змінився, але з нами". Дружина Міхаеля Шумахера - про стан здоров'я ексгонщика Формули-1

"Він змінився, але з нами". Дружина Міхаеля Шумахера - про стан здоров'я ексгонщика Формули-1

"Він змінився, але з нами". Дружина Міхаеля Шумахера - про стан здоров'я ексгонщика Формули-1
AP

Про стан експілота і досі дуже мало інформації.

Міхаель Шумахер майже вісім років перебуває за межами публічної площини. У грудні 2013 року із ексгонщиком Формули-1 відбувся інцидент на гірськолижному курорті: катаючись на лижах, Шумахер під час падіння вдарився головою об скелю.

Шумахера помістили у медичну кому через пошкодження мозку. І хоча у вересні 2014-го його доставили додому, з того часу про стан експілота Формули-1 майже немає жодної інформації.

Стримінговий сервіс Netflix зняв документальний фільм про Міхаеля Шумахера. У ньому дружина німецького пілота розповіла про його стан.

Читайте також: "Це - все". Кімі Райкконен закінчить кар'єру у Формулі-1 через 20 років після дебюту

Корінна Шумахер не конкретизувала, у якому саме стані перебуває її чоловіки. Але визнала, що з ним відбулися певні зміни.

"Він щодня мені показує, наскільки сильною людиною він є. Ми продовжуємо рухатися далі як сім'я. Особисте життя залишається особистим, як він завжди казав. Для мене дуже важливо, щоб він продовжував насолоджуватися своїм особистим життям, наскільки це можливо. Міхаель завжди нас оберігав, і тепер ми оберігаємо Міхаеля", - цитує слова дружини Шумахера BBC.

"Міхаель змінився, але все ще з нами. Ми живемо разом удома, проходимо терапію. Робимо усе можливе, щоб Міхаелю ставало краще та було комфортно. Простіше кажучи, щоб він відчував себе частиною нашою сім'ї".

Документальний фільм про Міхаеля Шумахера вийде у середу, 15 вересня. Він буде присвячений 30-річчю з дня дебюту німецького пілота у Формулі-1.

Що відомо

  • Останній старт у Формулі-1 Шумахер провів у 2012 році - на гран-прі Бразилії він фінішував сьомим.
  • Шумахеру після падіння провели дві нейрохірургічні операції. Лікари зазначили, що життя автогонщику частково врятував шолом, який розколовся після падіння.
  • У грудні 2016-го стало відомо, що на лікування Шумахера було витрачено 16 млн євро. Сім'я автогонщика продала дім та літак, який йому належали.
  • У новому розіграші Формули-1 бере участь син Міхаеля Шумахера - Мік. Його найкращий результат - 12-е місце на етапі в Угорщині.
На початок