Дзюдоїстка Іваницька виграла 13-у медаль України на Паралімпійських Іграх у Токіо

Дзюдоїстка Іваницька виграла 13-у медаль України на Паралімпійських Іграх у Токіо

Дзюдоїстка Іваницька виграла 13-у медаль України на Паралімпійських Іграх у Токіо
. Judophotos

І третю особисту медаль у кар'єрі на Паралімпіадах.

Україна здобула 13-у медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Дзюдоїстка Юлія Іваницька стала бронзовою призеркою у вазі до 48 кг.

Іваницька - одна із найдосвідченіших спортсменок збірної України у дзюдо. Паралімпіада-2020 стала для нею четвертою у кар'єрі, причому на двох попередніх Іграх у Лондоні та Ріо-де-Жанейро вона здобула бронзову медаль.

Медальною вийшла для Іваницької і Паралімпіада у Токіо. Її вона закінчила з третьою для себе бронзовою нагородою.

Іваницька розпочала виступи на Паралімпіаді з чвертьфінальної стадії. Вона здолала представницю Китайського Тайбею Каі Лін Лі (прийом ваза-арі), завдяки чому отримала можливість поборотися за медаль Паралімпіади.

Але вийти у перший для себе паралімпійський фінал українська дзюдоїстка не змогла. Суперницею Іваницької на цій стадії стала чемпіонка Ріо-де-Жанейро Сандрін Мартіне - українка поступилася їй прийомом іппоном.

Однак виграти третю поспіль бронзову медаль Іваницькій вдалося. У сутичці з японкою Шізукою Хангані українка також виконала прийом ваза-арі, завдяки чому здобула перемогу.

Це 13-а медаль України на Паралімпіаді-2020. І перша на Іграх у Токіо саме в дзюдо.

Усі медалі України на Паралімпіаді-2020

Хто така Юлія Іваницька

  • 32-річна параатлетка, що народилась у Рівному та виступає в дзюдо у вазі до 48 кг.
  • Паралімпіада в Токіо – вже третя в кар’єрі української дзюдоїстки. Раніше вона змагалась у Ріо-де-Жанейро, Лондоні та в Пекіні.
  • Дворазова бронзова призерка Паралімпіад – у 2016 в Ріо-де-Жанейро та у 2012-му в Лондоні. Чемпіонка Європи у 2017 році.
  • Виступає в класі В2, до якого належать спорстмени з частковим порушенням зору.
На початок