Україна не втримала "бронзу" в мікстестафеті плавання на Паралімпіаді-2020

Україна не втримала "бронзу" в мікстестафеті плавання на Паралімпіаді-2020

Україна не втримала "бронзу" в мікстестафеті плавання на Паралімпіаді-2020
Tokyo2020

На фініші українці показали четвертий результат.

Україна не змогла здобути десяту медаль Паралімпійських Ігор у Токіо у другий змагальний день. Українські плавці в естафеті 4х50 метрів стали четвертими.

У фіналі мікстестафети змагалися представники вісьмох збірних, однією з яких була і Україна. Кожна з країн делегувала по двох чоловіків та жінок для виступів у фіналі.

В естафеті від України мали пливти Денис Остапченко, Ярослав Семененко, а також паралімпійські призерки Анна Гонтар та Єлизавета Мерешко, яка у другий день змагань виборола "срібло" на дистанції 200 метрів комплексним стилем.

Читайте також: Україна виграла шосте "срібло" Паралімпіади-2020: його здобула плавчиня Мерешко

Україна підходила до фіналу естафети 4х50 метрів з другим часом. Поступилися українці лише представникам Італії.

Однак у фіналі збірна України не змогла зачепитися за медаль. Після першого етапу Дениса Остапченка, який став восьмим, українці відігравали позиції.

Перед заключним етапом Єлизавети Мерешко Україна йшла третьою. Однак олімпійська чемпіонка Токіо-2020 не змогла принести для України - на фініші "бронзу" вирвали представники Бразилії - відстань склала лише 0.07 секунди!

"Золото" Паралімпіади-2020 у мікстестафеті здобули плавці з Китаю. Причому дистанцію вони пропливли з новим світовим паралімпійським рекордом.

Плавання. Естафета 4х50 метрів (вільний стиль)

  1. Китай - 2:15.49 хвилин
  2. Італія - 2:21.45 хв
  3. Бразилія - 2:24.82 хв
  4. Україна - 2:24.89 хв
На початок