Марина Бех-Романчук пройшла у фінал Олімпіади-2020 зі стрибків у довжину

Марина Бех-Романчук пройшла у фінал Олімпіади-2020 зі стрибків у довжину

Марина Бех-Романчук пройшла у фінал Олімпіади-2020 зі стрибків у довжину
AP

Перша фіналістка легкоатлетичних змагань від України.

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук пройшла кваліфікацію на Олімпійських іграх-2020 в Токіо. За результатами відбіркового раунду вона потрапила у топ-12 найкращих та змагатиметься у фіналі Олімпіади-2020.

Кваліфікаційний норматив у жіночих стрибках у довжину складав 6.75 метра. Ті спортсменки, що долали його, автоматично відбиралися до фіналу. Якщо менше 12 атлеток виконували норматив, до фіналу добирали тих, хто показав найкращий результат.

У першому стрибку Марина Бех-Романчук стрибнула на 6.71 метра - цього не було достатньо для автоматичного потрапляння в фінал, але як вияивилося, достатньо для фіналу.

У двох наступних спробах українка зробила заступ і не показала жодного результату. Та зрештою, Бех-Романчук потрапила до фіналу з 10-го місця: вісім атлеток виконали норматив, а Марина була другою найкращою серед тих, хто не стрибнув на 6.75 метра.

Найкращий результат у кваліфікації показала сербка Іванна Шпановіч - 7.00 метрів. Також до фіналу потрапила німкеня Малайка Мігамбо, американка Тара Девіс та інші вісім стрибунок.

Для потрапляння до фіналу потрібно було стрибати 6.60 метра - саме з таким результатом потрапила у вирішальний старт австралійка Брук Стреттон.

Що відомо

  • Фінал жіночих стрибків у довжину відбудеться у вівторок, 3 серпня, о 04:50 за київським часом. Пряма трансляція - на Суспільне Спорт.
  • Марина Бех-Романчук вдруге в кар'єрі виходить до фіналу Олімпійських ігор. У Ріо-2016 вона зробила три заступи та вибула зі змагань (12-е місце).
  • Чоловік Марини, плавець Михайло Романчук, на Олімпіаді-2020 здобув дві медалі: "бронзу" на 800 метрів вільним стилем та "срібло" на 1500 метрів.
Читайте також: Михайло Романчук - срібний призер Олімпіади-2020 з плавання!
На початок