Українець Романчук з олімпійським рекордом пройшов до фіналу 800 метрів вільним стилем

Українець Романчук з олімпійським рекордом пройшов до фіналу 800 метрів вільним стилем

Українець Романчук з олімпійським рекордом пройшов до фіналу 800 метрів вільним стилем
НОК України

Виступить у фіналі і Сергій Фролов.

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов пройшли у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем на Олімпійських Іграх у Токіо.

Сергій Фролов та Михайло Романчук - найдосвідченіші українські плавці у складі олімпійської збірної на Іграх у Токіо. Фролов проводить третю Олімпіаду в кар'єрі, а Романчук - другу.

Нагород обидва плавці поки що не здобували. Однак перший крок до медалей зробили, пройшовши у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем, яка дебютує на Олімпійських Іграх у Токіо.

Як виступили Романчук та Фролов?

Формат змагань у плаванні у цій дисципліні передбачав п'ять кваліфікаційних запливів, у яких виступили 34 плавців. У фінал мали пройти вісім спортсменів, що показали найкращий час.

Романчук та Фролов мали виступити у четвертому запливі. Фролов - по другій доріжці, Романчук - по п'ятій.

Першу половину дистанції Романчук пройшов із результатом у топ-3, у той час, як Фролов - після старту піднявся з шостого на п'яте місце.

Проте на другому відрізку Романчук почав додавати та випереджати американця Роберта Фінке та німця Флоріана Вельброка, які випереджали його на перших 400 метрах.

У підсумку Романчук виграв свій кваліфікаційний заплив із часом 7:41.28 - це новий національний та олімпійський рекорд! Фролов показав четвертий результат і питання його виходу залежало від результатів п'ятого запливу.

Читайте також: "Думки про роботу, яку треба гарно виконати". Романчук - про перемогу в кваліфікації Олімпіади-2020

Загалом Романчук показав найкращий результат у кваліфікаційних запливах. А Сергій Фролов потрапив до вісімки найкращих і також виступить у фіналі 800 метрів вільним стилем.

Олімпіада-2020. Плавання, 800 метрів (вільний стиль)

  • 1. Михайло Романчук (Україна) - 7:41.28 хвилини
  • 2. Флоріан Вельброк (Німеччина) - 7:41.77
  • 3. Роберт Фінке (США) - 7.42.74

...

  • 7. Сергій Фролов - 7:47.67

Що відомо

  • Михайло Романчук оновив власний національний рекорд, який встановив на 800 метрах вільним стилем. У квітні 2019-го він подолав цю дистанцію за 7:42.49 хвилин.
  • Обидва плавці уперше пройшли у фінал Олімпійських Ігор. Михайло у 2016 році, змагаючись на дистанції 1500 метрів вільним стилем, не пройшов у фінал. Не проходив у фінал Ігор у 2012 та 2016 роках і Фролов.

Що далі

  • Четвер, 29 липня, 04:30. Фінал дистанції 800 метрів вільним стилем

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок