Олімпіада-2020 відбудеться з глядачами. Скільки фанів зможуть її відвідати та за яких умов

Олімпіада-2020 відбудеться з глядачами. Скільки фанів зможуть її відвідати та за яких умов

Офiцiйно
Олімпіада-2020 відбудеться з глядачами. Скільки фанів зможуть її відвідати та за яких умов
AP

Уряд Японії ухвалив схвальне рішення щодо фанів на трибунах.

Олімпійські Ігри-2020 відбудуться за присутності глядачів. Відповідне рішення ухвалили уряд та місцева влада Японії, а також Міжнародний олімпійський комітет.

Згідно цього рішення, на спортивних подіях Олімпійських та Паралімпійських Ігор можуть бути присутніми до 10 тисяч глядачів. При цьому заповнюваність трибун не може перевищувати 50%.

Відвідати Олімпіаду-2020 зможуть лише японські вболівальники. На початку березня в Японії ухвалили рішення щодо заборони на відвідування Ігор іноземцями.

Читайте також: Олімпіада в Токіо відбудеться без іноземних глядачів

При цьому можливість проведення Олімпіади-2020 без глядачів все ще залишається. Організатори Ігор у Токіо повідомили, що за умов погіршення епідеміологічної ситуації в країні перед стартом Ігор можуть використати відповідну опцію.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах підтримав рішення щодо обмеженої кількості глядачів на трибунах. Він наголосив, що підтримав би будь-яке рішення японської влади щодо Ігор.

"Через те, що я повністю вам довіряю, можу сказати, що перед тим, як почути остаточний вердикт, МОК повністю підтримає це рішення та буде сприяти тому, щоб вони пройшли безпечно як для жителів Японії, так і для усіх учасників", - сказав очільник організації.

Перед цим організатори Ігор у Токіо планували дозволити відвідування спортивних подій 20 тисячам глядачів. Проте у підсумку вони вирішили відмовитися від такої кількості через ситуацію з коронавірусом у Японії - тривалий час у Токіо та ще кількох префектурах країни діє надзвичайний стан.

Олімпійські Ігри в Токіо відбудуться з 23 липня по 8 серпня.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Відвідування фанами Олімпіади-2020: що відомо

  • Відкриття Олімпійських Ігор на Національному стадіоні зможуть відвідати лише 10 тисяч фанів. Хоча загальна місткість арени складає 68 тисяч.
  • У Оргкомітеті Токіо-2020 повідомили, що продали 42% квитків на спортивні події. Водночас, на деякі події кількість квитків перевищує граничну позначку в 50%. Визначити тих, хто зможе відвідати Олімпіаду, планують за допомогою лотереї.
  • Олімпіада-2020 відбуватиметься на 40 спортивних спорудах. Найбільшою є Міжнародний стадіон Йокогама - він здатен прийняти 72 тисяч глядачів.
  • Згідно останніх опитувань японського видання Kyodo News, 40.3% респондентів пропонували провести Олімпіаду без глядачів.
На початок