Олімпіада в Токіо відбудеться без іноземних глядачів

Олімпіада в Токіо відбудеться без іноземних глядачів

Олімпіада в Токіо відбудеться без іноземних глядачів AP

Рішення щодо допуску вболівальників на Ігри поки що не прийнято.

Уряд Японії вирішив провести літні Олімпійські та Паралімпійські Ігри в Токіо без іноземних глядачів. Про це повідомляє місцеве видання Kyodo News.

Офіційно рішення ще не було прийняте. Проте уряд разом із організаційним комітетом Японії вирішили заборонити іноземним вболівальникам в'їзд до країни на час Олімпіади.

Очікується, що про своє рішення японський Оргкомітет повідомить після зустрічі із Міжнародним олімпійським комітетом, яка відбудеться пізніше в березні. Тоді ж рішення щодо відвідування Олімпіади іноземними глядачами буде формалізоване.

Причина заборони на відвідування Олімпіади іноземними глядачами пов'язана із пандемією коронавірусу. Крім того, уряд Японії взяв до уваги сумніви з боку населення країни щодо доцільності проведення Ігор, а також той факт, що в багатьох країнах світу були виявлені нові штами коронавірусу.

Читайте також: Понад 50% японських фірм виступають за перенесення або скасування Олімпіади в Токіо - опитування

Щодо відвідування Олімпійських ігор місцевими вболівальниками, то це питання ще знаходиться на етапі перемовин. Нова очільниця японського організаційного комітету Сейко Хасімото планує прийняти рішення перед появою олімпійського вогню в Японії 25 березня - сама церемонія пройде без глядачів.

Рішення японського уряду суттєво відрізняється від попередніх планів. В грудні уряд Японії припускав можливість допуску іноземних глядачів на трибуни, а також надання дозволу на використання громадського транспорту та скасування 2-тижневого карантину для громадян країн, де спостерігаються низькі рівні захворюваності.

Що відомо

  • В лютому організаційний комітет Олімпади в Токіо підготував список обмежень для спортсменів;
  • Перенесення Олімпіади з 2020 на 2021 рік коштувало Японії 1.64 трлн єн (15 млрд доларів). Оргкомітет розраховує заробити 90 млрд доларів завдяки продажу квитків;

Що далі

  • 23 липня - 8 серпня - Олімпійські Ігри-2020;
  • 24 серпня - 5 вересня - Паралімпійські Ігри.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт