Віктор Лукашенко - новий президент НОК Білорусі. Його батько займав цю посаду 23 роки

Віктор Лукашенко - новий президент НОК Білорусі. Його батько займав цю посаду 23 роки

Віктор Лукашенко - новий президент НОК Білорусі. Його батько займав цю посаду 23 роки
UDF

Олександр Лукашенко відмовився від цієї посади.

В Білорусі відбулися зміни на посаді президента Національного олимпийского комитета. Новим очільником НОК Білорусі став син самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка - Віктор Лукашенко.

В НОК Білорусі зазначили, що рішення щодо нового очільника Національного олімпійського комітету було прийнято під час засідання 26 лютого.

Крім Віктора Лукашенко, на посаду очільника НОК Білорусі також претендував його батько - Олександр Лукашенко очолював організацію з 1997 року. Проте самопроголошений президент Білорусі під час засідання комітету попросив членів організації підтримати свого сина.

Водночас, Лукашенко під час виступу також зазначив, що після призначення на посаду президента НОК Білорусі його син буде звільнений з посади помічника з національної безпеки, яку займав з 2005 року.

Віктор Лукашенко очолив НОК Білорусі після того, як Міжнародний олімпійський комітет заборонив самопроголошеному президенту брати участь в усіх заходах організації, у тому числі в підготовці команди до участі в Олімпійських Іграх у Токіо та Пекіні.

Віктор Лукашенко: що відомо

  • З 2007 року Лукашенко входить до Ради Безпеки Білорусі;
  • В НОК Білорусі Віктор Лукашенко працює з квітня 2019 року - спочатку в якості в.о. першого віце-президента, а з листопада 2019-го - як перший віце-президент;
  • 26 лютого 2021-го - Віктор Лукашенко обраний новим президентом НОК Білорусі.

Що відомо

  • Білорусь позбавили права на проведення двох міжнародних турнірів. Чемпіонат світу з хокею відбудеться лише в Латвії, а світову першість із п'ятиборства перенесли до Єгипту.
  • Не відбудеться також у Білорусі і фінальна частина жіночого Євро U-19. Причина - пандемія коронавірусу.
На початок