УЄФА скасувала чоловічу та жіночу фінальні частини Євро U-19

УЄФА скасувала чоловічу та жіночу фінальні частини Євро U-19

УЄФА скасувала чоловічу та жіночу фінальні частини Євро U-19 AP

Від турнірів вирішили відмовитися через пандемію коронавірусу.

УЄФА скасувала проведення запланованих фінальних частин чоловічого та жіночого чемпіонатів Європи серед збірних U-19. Про це повідомляє прес-служба організації.

Причиною відмови від турнірів у 2021 році стала пандемія коронавірусу, а також обмеження, які накладають уряди країн на в'їзд іноземців. У заяві УЄФА сказано, що вона вважає "проблематичною" організацію міні-турнірів у вищезазначених умовах.

"Члени-асоціації УЄФА перемовили щодо цього рішення та підтримали його. Хоча це дуже погано, що жоден із юнацьких турнірів не відбудеться у поточному сезоні, здоров'я та безпека юних атлетів - пріорітетні за сьогоднішніх умов", - повідомили в УЄФА.

Чоловічий чемпіонат Європи серед збірних U-19 мав відбутися у Бухаресті з 30 червня, жіночий євротурнір серед юнацьких команд - у Білорусі з 21 липня.

Окрім цього, УЄФА вирішила перенести фінальну частину Ліги чемпіонів із футзалу з Білорусі до хорватського Загребу.

Це не перший турнір, від якого відмовилася УЄФА. 17 лютого європейська асоціація прийняла рішення щодо скасування юнацької Ліги чемпіонів.

Що відомо

  • Бухарест - одне із 12 міст, яке мало приймати відкладений чемпіонат Європи-2020.
  • Крім Бухареста, Євро-2020 мали приймати Глазго (Шотландія), Дублін (Ірландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Копенгаген (Данія), Мюнхен (Баварія), Рим (Італія), Санкт-Петербург (Росія), Будапешт (Угорщина), Баку (Азербайджан) та Лондон (Велика Британія), де відбудуться також півфінали та фінали.
  • Остаточне рішення щодо місця проведення чемпіонату Європи УЄФА прийме 5 березня.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт