Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Може, нам десь не поталанило, значить, так треба було". Прима - про свій виступ на чемпіонаті світу

"Може, нам десь не поталанило, значить, так треба було". Прима - про свій виступ на чемпіонаті світу

Ексклюзивно
"Може, нам десь не поталанило, значить, так треба було". Прима - про свій виступ на чемпіонаті світу
AP

Ексклюзивний коментар Артема Прими для Суспільне Спорт.

Український біатлоніст Артем Прима - один з п'ятнадцяти спортсменів, які провели повну програму на чемпіонаті світу. Він - єдиний такий спортсмен у складі збірної України.

На світовій першості 33-річний Прима двічі фінішував у топ-10, а в трьох естафетах не опускався нижче п'ятого місця. В останній гонці чемпіонату - мас-старті - Прима фінішував на 21-му місці.

Після фінішу Артем поспілкувався із Суспільне Спорт, де він розповів про свої враження від чемпіонату світу.

  • Оцінка виступу в мас-старті

"Розумів, що буде важко. Думав, що вистачить більше на колах, але якщо так поглянути, то мене на два з половиною кола вистачило. Далі вже було дійсно важко, працювати з кимось було важко через те, що перед цім бігав гонки. Звісно, незадоволений "стійкою", незрозуміло. Ці три промахи... З одного боку розумів, що прийшов на стрільбу, наївшись на колі, і коли прийшов, був порив вітру. Можливо, треба було трохи постояти, більше концентрації, перетримати з пострілами. Думав, може десь якийсь габарит не закриється - не вийшло.

Що відбулося на другій стрільбі з Тарьєй Бьо? Це все робочі моменти. Я підходив на шосту установку, а він прямо переді мною на неї став. Але він одразу ж вибачився і пішов. Ці дві-три секунди значної ролі не відіграли, буває".

  • Що зіграло головну роль у формі на чемпіонат світу?

"Важко мені відповісти. На чемпіонат Європи хотів з'їздити і набратися впевненості, хотів взагалі там виступити. Знав, якщо буде змагальний досвід, то можна буде нормально підійти до чемпіонату світу. А після тренувальної програми було важкувато у перших гонках. Радий, що вдалося непогано виступити на чемпіонаті світу.

Хороші гонки були, естафети, безумовно, так. Боролися у хорошому контакті за призи, подіум. Може, нам десь не поталанило, значить, так треба було. Команди дійсно було всі дуже сильні, і були дійсно сильніші за нас. Що стосується особистої гонки - більше сподобалося переслідування, оскільки це контактна гонка, можна було і по колу добре попрацювати, і на вогневому рубежі".

На початок