Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Що сказали Цимбал, Підручний та Прима після чоловічої естафети

Що сказали Цимбал, Підручний та Прима після чоловічої естафети

Ексклюзивно
Що сказали Цимбал, Підручний та Прима після чоловічої естафети
AP Photos

Ексклюзивні коментарі українських біатлоністів в ефірі Суспільного.

Чоловіча збірна України фінішувала на п'ятому місці в естафетній гонці на чемпіонаті світу. На першому етапі біг Богдан Цимбал, далі - Дмитро Підручний та Артем Прима, а фінішером команди був Антон Дудченко.

Після етапів Підручного та Прими українці йшли на другому місці, але зрештою Дудченко не втримав позицію на подіумі. Він поспілкувався із Суспільне Спорт уже після фінішу: його ексклюзивний коментар читайте тут.

Читайте також: Що сказали Меркушина, Джима та Підгрушна після "бронзової" жіночої естафети

Інші українські біатлоністи поспілкувалися з Євгенієм Карановим одразу після фінішу на своїх етапах. Ось їх слова:

  • Богдан Цимбал

"Щодо останнього кола не можу сказати нічого хорошого. Начебто після першого підйому тримався з хлопцями, а потім накрило. Не вийшло боротися з тими, хто був попереду. Відпрацював обидва вогневі рубежі з п'яти, шкода, що не зміг поборотися. Прикро, що багато програв на своєму колі, але вже як є.

Щодо індивідуальної гонки та пропуску - нічого не скажу, хотів її бігти. Можливо, вона відіграла б роль у естафетному старті, бо моєму організму краще більше бігати, ніж більше відпочивати. Так, не легко, тому що тут висота, особливо сильно не відновишся, тому працюємо. Можливо, ще мас-старт побіжу, сподіваюсь, що хтось відмовиться. Люди, відмовтеся, будь ласка, хто-небудь".

  • Дмитро Підручний

"Звичайно, є радість за те, що вдалося відстріляти обидва рубежі на "нуль". За весь чемпіонат був лише один чистий рубіж, а тут одразу два. Радий, що саме сьогодні, саме в командній гонці, вдалося стабілізувати стрільбу, а також чисто та швидко відстріляти. Ще подивлюсь на аналіз гонки, але, як мені здалося, по дистанції непогано біг. На останніх метрах зовсім трішки не вистачило втриматись за Хофером, трішки відпустив його. Шкода, що не передав естафету Артему разом із італійцем.

Дружина мотивує мене на кожну гонку, говорить, що все буде добре, що я можу боротися і працювати на вогневих рубежах. Налаштовує, як може. Дякую їй!

Другий етап мені подобається тим, що тут є більший контакт із лідерами, і, загалом, на другому етапі гонка виходить більш контактна, тому що часто на останньому етапі доводиться бігти або ж самому, або далеко від лідерів. Тому, чесно кажучи, в цьому сезоні мені другий етап більше подобається, і ті гонки, в яких я біг на другому етапі, складалися вдаліше для мене".

  • Артем Прима

"Добре, що коли стартував, у мене була можливість посидіти за італійцем. Перше коло працював із ним, але одразу зрозумів, що буде важко. І справді, на трасі самопочуття було важке. Але ще до гонки розумів, що треба намагатися якомога краще працювати на стрільбі, щоб компенсуати те, що на дистанції.

Загалом, тим, як проводжу чемпіонат світу, я задоволений. Ніби все добре, але хотілося б ще в мас-старті пристойно виступити. Медаль? Дай бог, щоб завтра всі зірки зійшлися, і було свято на українській землі".

На початок