Магучіх з абсолютним рекордом України виграла турнір в Словаччині, Левченко - друга

Магучіх з абсолютним рекордом України виграла турнір в Словаччині, Левченко - друга

Оновлено
Магучіх з абсолютним рекордом України виграла турнір в Словаччині, Левченко - друга
AP

Переможний дубль українок.

Українські стрибунки у висоту Юлія Левченко та Ярослава Магучіх уперше в зимовому сезоні 2021 року змагалися в очній боротьбі на міжнародних змаганнях. Трапилося це на турнірі в словацькій Банській-Бистриці.

Першою із українок почала виступи Левченко. Планку у 1.80 метри українка подолала без проблем, проте вже наступну висоту була змушена долати з другої спроби.

На відміну від Левченко, Магучіх 1.85 метри подолала з першої спроби. При цьому наступну висоту у 1.90 метри обидві українки взяли без додаткових спроб - всього її подолали 7 спортсменок.

Читайте також: Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі

1.93 метри виявилися проблематичними для обох спортсменок, і Левченко, і Магучіх знадобилася друга спроба. Єдиною, хто одразу впорався із висотою, стала білоруска Карина Демидик, а ось італійка Елена Валлортігара змогла її подолати лише з останньої спроби. На висоту 1.96 метри залишалося лише 4 спортсменки.

Проте 1.96 метри подолали лише українки. І Левченко, і Магучіх подолали висоту з першої спроби, у той час, як білоруска та італійка так і не змогли її взяти.

Читайте також: 2.06 м! Які рекорди встановила Ярослава Магучіх своїм найкращим стрибком у кар'єрі

У протистоянні між Магучіх та Левченко перемогу здобула Ярослава. Магучіх з першої спроби взяла як 1.99 м, так і 2.01 м. Левченко після невдалої спроби на 1.99 м перенесла висоту на 2.01 м, але її не взяла.

Магучіх не зупинилася на 2.01 метри і взяла 2.03 м, а згодом - і 2.06 м, обидві з першої спроби! Цей результат - третій найкращий в історії жіночих стрибків в приміщенні в історії, а також абсолютний рекорд України.

До світового рекорду залишалося подолати висоту 2.09 метри (світовий рекорд 2.08 м). Проте Магучіх вирішила зупинитися на 2.06 м.

Банська-Бистриця. Жінки. Результати

  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.06 м
  2. Юлія Левченко (Україна) - 1.96 м
  3. Карина Демідик (Білорусь) - 1.93 м
  4. Елена Валлортігара (Італія) - 1.93 м

Що відомо

  • Це третій турнір у цьому році, на якому Магучіх здобуває перемогу. Перед цим українка ставала найкращою на змаганнях у Києві та Італії.
  • Магучіх є лідером світового сезону у стрибках у висоту. Вона - єдина, хто цього сезону зміг стрибнути більше, ніж на 2 метри.
На початок